СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2019 Житомиробленерго   
  Прийом показів електролічильників у цілодобовому режимі станом на дату передачі до 01 числа та станом на 01 число з 01 по 04 число наступного за звітним місяця. Для запобігання автоматичних донарахувань споживання рекомендуємо передавати покази в період з 01 по 04 число наступного за звітним місяця.

Новини / 07.12.2018

Виробнича нарада

6 грудня  відбулася виробнича нарада під головуванням Олексія Шекети за участю начальників РЕМ  та керівника енергопостачальної компанії ЖОЕК  по  підведенню проміжних підсумків по переходу до роботи в умовах ринку електричної енергії, якій відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» .  На нараді приділили особливу увагу укладанню договорів на розподіл електроенергії,   особливостям  розрахунків у грудні та січні місяцях. Керівник ЖОЕК Андрій Гуцало поінформував присутніх щодо особливостей постачання електроенергії  юридичним споживачам по вільним цінам та тим,  кому надаватиметься універсальна послуга. 
Як повідомлялося раніше, з 1 січня 2019 року у відповідності до Закону України «Про ринок електричної енергії» усі споживачі електроенергії мають укласти два договори на розподіл електроенергії та на постачання.