СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2018 Житомиробленерго

   
  Проектування ліній електропередач 0,4-10кВ; виготовлення проектно-кошторисної документації по приєднанню до електричних мереж; заповнення опитувальних листів. Адреса: м.Житомир, вул.Перемоги,10 (проектна група). Контактні телефони: (0412) 40-21-53, 40-21-54.  

Новини / 07.12.2018

Виробнича нарада

6 грудня  відбулася виробнича нарада під головуванням Олексія Шекети за участю начальників РЕМ  та керівника енергопостачальної компанії ЖОЕК  по  підведенню проміжних підсумків по переходу до роботи в умовах ринку електричної енергії, якій відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» .  На нараді приділили особливу увагу укладанню договорів на розподіл електроенергії,   особливостям  розрахунків у грудні та січні місяцях. Керівник ЖОЕК Андрій Гуцало поінформував присутніх щодо особливостей постачання електроенергії  юридичним споживачам по вільним цінам та тим,  кому надаватиметься універсальна послуга. 
Як повідомлялося раніше, з 1 січня 2019 року у відповідності до Закону України «Про ринок електричної енергії» усі споживачі електроенергії мають укласти два договори на розподіл електроенергії та на постачання.