СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО   
 
Сервісний центр       У м. Житомирі по вул. Перемоги, 10 працює щоденно сервісний центр з 9-00 до 18-00, у суботу до 13-00, неділя-вихідний.
       Тут є можливість вирішити питання з електро-, газо-, тепло- та водопостачання, здійснити оплату комунальних послуг, замовити та отримати технічні умови. У центрі є магазин, де відвідувачі можуть придбати необхідну у домогосподарстві якісну електротехнічну продукцію.
       За цією адресою діють інформаційно-консультаційний центр та кол-центр ПрАТ «ЕК «Житомиробленерго».

Кол-центр

Кол-центр забезпечує достовірність інформації, об'єктивність і оперативність реагування на скарги, пропозиції та зауваження громадян. Кол-центр працює за цілодобовим графіком роботи, використовуючи єдиний багатоканальний номер (0412- 40-21-50) для стаціонарних та мобільних телефонів.

Основні завдання кол-центру:

- надання інформаційних послуг абонентам шляхом обробки їх вхідних звернень, що надходять через засоби телекомунікації (надання відповідей на ці звернення за участі операторів кол-центру та в автоматичному режимі за допомогою голосового меню самообслуговування або перенаправлення звернень до відповідних структурних підрозділів Товариства.

- інформування абонентів щодо норм чинного законодавства та нормативних документів, що регулюють відносини в галузі електроенергетики, та порядку їх застосування.

- надання абонентам інформації з питань якості електричної енергії, умов та режимів споживання, аварійних і планових відключень; порядку підключення нових абонентів; послуг, пов'язаних із постачанням електричної енергії; цін (тарифів), вивірки заборгованості, внесення показів лічильника, порядку оплати за надані послуги, тощо.

- розв'язання суперечностей та конфліктних ситуацій шляхом формування заявок із описом проблем і направлення їх для вирішення у відповідний структурний підрозділ Товариства.

- переводу дзвінків на спеціалістів відповідних структурних підрозділів Компанії у разі необхідності детального тлумачення проблеми.

- проведення моніторингу звернень абонентів та вжиття дієвих заходів щодо вирішення порушених у них питань.

Інформаційно-консультаційний центр

       Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ) ПрАТ “ЕК “Житомиробленерго” створений у грудні 2002 року згідно із Постановою НКРЕ України від 08.08.2002 року №823 для формування між суб’єктами електроенергетики та споживачами електричної енергії прозорого інформаційного середовища з питань постачання електричної енергії, підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії, підвищення рівня оплати за відпущену (спожиту) електричну енергію та сприяння ефективному використанню електричної енергії. ІКЦ є структурним підрозділом компанії і функціонує згідно із останньою Постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 12.03.2010 року №299.

       У разі потреби надсилайте запитання до ІКЦ у електронному вигляди за цим посиланням.

Основні завдання ІКЦ:
1. Інформування заявників щодо норм чинного законодавства та нормативних документів, що регулюють відносини в галузі електроенергетики та порядку їх застосування.
2. Надання інформації та консультацій заявникам з питань щодо якості електричної енергії, послуг, пов'язаних з її постачанням, цін (тарифів), порядку оплати за надані послуги, умов та режимів споживання електричної енергії тощо.
3. Розв'язання суперечностей та конфліктних ситуацій, які виникають між Компанією та заявниками.
4. Вжиття заходів щодо усунення структурними підрозділами Компанії недоліків при постачанні електричної енергії.

Комісія

     Для розгляду та розв’язанню спірних питань між компанією та споживачами електричної енергії області кожного останнього четверга місяця з 9 до 12 год. у приміщенні інформаційно-консультаційного центру м. Житомир, вул. Перемоги, 10 працює комісія за участю регіональних представників Держенергонагляду та НКРЕ.

Адресa інформаційно-консультаційного центру:
1. м. Житомир, вул. Перемоги, 10:
телефон – 40-21-27: 40-21-23
телефон довіри – 40-21-28

Часи роботи:

Понеділок – п`ятниця 8-00 до 17-00 без перерви на обід
Субота, неділя вихідний

Інформаційні пункти

     Для покращення обслуговування побутових споживачів електроенергії при ПрАТ "ЕК"Житомиробленерго працюють інформаційно-консультаційні пункти, в яких абонети можуть отримати консультації з питань електрозабезпечення та розрахуватися за використану електроенергію.
Звертайтеся за такими адресами:

- Абоненти Бердичівського РЕМ:
м. Бердичів, провул. Будьоного, 9а (приміщення РП). Телефон: 5-24-69.


- Абоненти Брусилівського РЕМ:
смт. Брусилів, вул. Митрополита Іларіона, 13 (у приміщенні КП "Брусилівська районна аптека №13" Брусилівської селищної ради).


-Абоненти Ємільчинського РЕМ
смт. Ємільчине, вул.Леніна, 52, т. 4-34-53.- Абоненти Житомирського міського РЕМ:
м. Житомир, вул. Перемоги, 10. Телефони:40-21-11, 40-21-12- Абоненти Зарічанського РЕМ (Житомирський р-н):
1. м. Житомир, вул. Перемоги, 10. Телефон: 40-21-15
2. м. Житомир, консультпункт на території автовокзалу (р-н Житнього ринку).

- Абоненти Коростенського РЕМ:
м. Коростень, вул. Табукашвілі, 3-А, т. 5-05-12 та 4-51-39.


- Абоненти Коростишівського РЕМ:
м. Коростишів, вул. Гагаріна, 2, т. 5-31-03 (у приміщенні "Ощадбанку").


- Абоненти Новоград-Волинського РЕМ:
смт. Городниця, вул. Петровського, 8 (приміщення селищної ради).


- Абоненти Попільнянського РЕМ:
1. смт.Попільня, вул. Героїв Майдану, 34.

2. смт. Корнин, вул. Жовтневої революції, 26.


- Абоненти Романівського РЕМ:
смт. Миропіль, вул. Гагаріна, 1, т. 9-52-75.


- Абоненти Хорошівського РЕМ:
смт Нова Борова, вул. Калиніна, 44, т. 9-53-74


- Абоненти Чуднівського РЕМ:
смт. Чуднів, вул. Леніна, 157 (приміщення ПП "Побутсервіс").

Телефон довіри
     Надiйнiсть енергопостачання промислових i сiльськогосподарських пiдприємств, лiкарень, шкiл, дитячих садкiв i помешкань громадян напряму залежить вiд збереження у цiлостi електричних мереж. І саме тому сьогоднi ПрАТ "ЕК "Житомиробленерго" докладає максимум зусиль для протидiї розкраданню елементiв електричних мереж i енергетичного обладнання, а також запобiганню позаоблiковому використанню електроенергiї. Але окремi особи, керуючись бажанням наживи i нехтуючи iнтересами оточуючих, здiйснюють такi крадiжки, тим самим порушують робочий ритм пiдприємств i органiзацiй, вносять незручностi у приватне життя громадян, залишаючи їх домiвки без свiтла, тепла i води. Таким злочинним проявам треба покласти край: у ПАТ "ЕК "Житомиробленерго" цiлодобово працює телефон довiри (0412) 40-21-28 (анонімний), на який можете повідомити про факти позаоблiкового використання електричної енергiї або розкрадання елементiв електромереж та енергетичного обладнання.

     Про вищевикладені факти у робочий час також можете повідомити службу захисту економіки Товариства за тел. (0412) 40-20-07 або цілодобово (067) 405-72-17, (067) 414-70-24.
     Телефонуйте, не будьте байдужими до якостi умов свого життя!