СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2019 Житомиробленерго

   
  Проектування ліній електропередач 0,4-10кВ; виготовлення проектно-кошторисної документації по приєднанню до електричних мереж; заповнення опитувальних листів. Адреса: м.Житомир, вул.Жуйка,12 (проектна група). Контактні телефони: (0412) 40-25-93, 40-25-94.  

Новини / 30.05.2018

Народний музей «Історії енергетики Житомирської області» запрошує в гості

Нарешті розпочалися літні канікули у школярів. Багато з них відвідуватиме літні табори при школах. Вчителі готують пізнавальні програми  для дозвілля дятлахів. Житомиробленрго пропонує включити у ці плани відвідування музею "Історії енергетики Житомирщини",  який зручно розташований у центрі міста за адресою м.Житомир, вул. Перемоги,10.

Тут можна дізнатися про історичні події та сьогодення, про розвиток енергетичної галузі Житомирщини, про людей, які творили цю історію та самовіддано розбудовували галузь, від якої залежили як промисловість і сільське господарство, так і добробут людей. В музеї можна побачити унікальні експонати, наприклад – оригінальна  карта електромереж, Житомира, яку виготовили німецькі окупанти під час Другої Світової війни. Знайшли у музеї місце експонати, які свідчать про події на сході країни, серед них свідчення постійної підтримки енергетиками Житомирщини українських бійців у зоні проведення АТО.
За допомогою реалистичных макетів, як дітям, так і дорослим буде цікаво дізнатися про особливості та  принципи, за якими електрична енергія крокує від атомної станції до оселі. Адже, мало хто замислюється, яким чином електрична енергія потрапляє до домівки, коли вмикає, на приклад,  електролампочку.
Для відвідування музею, бажано попередньо зателефонувати за номером: (0412) 40-21-52, або 0674147190.