© 2004-2023 Житомиробленерго

Шановні побутові споживачі! Скористайтесь будь-яким способом передачі показів електролічильників, що запропоновані на сайті Товариства.

Новини / 02.12.2016

Житомиробленерго - чемпіон другий рік поспіль!

02.12.2016р. у фінальному матчі  16-го чемпіонату  України з міні-футболу серед 17-ти аматорських команд енергопостачальних компаній в Одесі команда Житомиробленерго під керівництвом Миколи Подраного перемогла команду Прикарпаттяобленерго з рахунком 1-0 та виборола перше місце у змаганнях. Срібло чемпіонату виборола команда Прикарпаттяобленерго, а бронзу  - Чернівціобленерго. Перехідний кубок чемпіонату  заслуговано повертається на своє місце - серед інших спортивних нагород житомирської енергокомпанії. "Команда - переможець виклалася на всі 100% й підтвердила чемпіонське звання. Так тримати!", - не без гордості за свою команду, коментує спортивну перемогу президент футзального клубу Олексій Шекета. Щиро радіє перемозі "Енергії"  і Голова профспілки Товариства Михайло  Невмержицький,  бо ж опікується житомирською командою і розраховував на гарні результати. Наступний чемпіонат  у 2017 році прийматиме Житомирщина.