СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2019 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Cвоєчасні та в повному обсязі розрахунки за використану електричну енергію - запорука надійного електропостачання. 

Новини / 07.05.2018

У День вишиванки в Житомиробленерго обиратимуть найкращі

Одним з найяскравіших символів України, можна вважати вишиванку, яка споконвіку була не тільки одягом, але носієм української культури, традицій, була мистецтвом, яке червоною ниткою проходило і проходить скрізь життя, випробування, радощі і сум українського народу. Її неможна ні з чим сплутати, нею захоплюються далеко за межами України, вона об’єднує та ідентифікує  людину, яка її вдягає,  як українця. Тож, не дивно, що у 2006 році з’явилося свято  - «День вишиванки»  і свято це не тільки прижилося, але й набуло неабиякої популярності.

До Дня вишиванки, яке в цьому році в Україні  святкують 17 травня,  АТ "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО" оголошує конкурс серед працівників Товариства.

Конкурс передбачає обрання працівника /працівницю кожного з підрозділів  в  найкращій, на думку колективу, вишиванці. Також колективи мають змогу позмагатися у конкурсі колективного фото  "Ми шануємо наші традиції". Детальніше дізнатися про конкурс допоможе профспілка Товариства.

 Гарний настрій та щирі посмішки  будуть неодмінно супроводжувати  працівників  Житомиробленерго увесь день, адже вишиванка личить усім.

                                                                                                                                         Людмила Камерон