|
Основні заходи при виконанні капітальних ремонтів ліній електропередачі у 2016 році
З плином часу, неминуче збільшуються обсяги робіт, які необхідно виконувати під час капітальних ремонтів та технічного обслуговування мереж і обладнання. Адже від цього залежить надійність та безперебійність електропостачання до споживачів Житомирської області. Для забезпечення належного технічного стану, надійного функціонування мереж і обладнання, є потреба не тільки у збільшенні капітальних вкладень, але і у збільшенні обсягів робіт, їх складності, часу і кількості працівників.
Саме для вирішення цих завдань у 2016 році технічною дирекцією «Житомиробленерго» перевага під час виконання капітальних ремонтів електромереж 0,4-10 кВ та трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ надається заходам із заміни електроопор ЛЕП - насамперед дерев'яних, які відпрацювали встановлений термін на залізбетонні та проводів зі збільшенням їх перерізу. Так у 9 районах електромереж, а це: Бердичівський, Зарічанський, Коростишівський, Володарсько-Волинський, Новоград-Волинський, Попільнянський, Червоноармійський, Черняхівський та Чуднівський, ремонтні бригади вже працюють і на протязі року продовжуватимуть капітальні ремонти саме за такою технологією.
Аналізуючи результати стану капітально відремонтованих електромереж в с. Торчин, Коростишівського району (ПЛ-10 кВ), с. Гришківці, Бердичівського району (ПЛ-0,4 кВ від КТП-10/0,4кВ №№ 1240 та 1034), смт. Попільня (ПЛ-0,4 кВ), можна з впевненістю сказати, що забезпечуються як висока якість виконання ремонтних робіт, так і 100% виконуються відповідні обсяги.

|
|