СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2018 Житомиробленерго

   
  Проектування ліній електропередач 0,4-10кВ; виготовлення проектно-кошторисної документації по приєднанню до електричних мереж; заповнення опитувальних листів. Адреса: м.Житомир, вул.Перемоги,10 (проектна група). Контактні телефони: (0412) 40-21-53, 40-21-54.  

Новини / 19.01.2018

Енергетики пірнали в ополонку у Киплячому

Свято Водохреща, що відзначається 19 січня, має й іншу назву — Богоявлення. На відміну від багатьох інших свят, що поєднали традиції народні й церковні, Водохреще суто християнське свято, воно прийшло до нас із запровадженням християнства. Коли Ісусу Христу виповнилося тридцять років, він прийняв хрещення від Івана Хрестителя на річці Йордан. Християнські перекази оповідають, що коли Син Божий виходив із води, небеса розкрилися, і в цю саму мить на плече його опустився, як  голуб, Святий Дух . Звідси й пішла традиція хрещення у воді.

Священики Свято-Володимирівського храму привітали колектив енергетиків з Святом Водохреща і теплими побажаннями добра ,миру,  щастя та благословили працівників ПрАТ "ЕК "Житомиробленерго".

Багато хто з житомирських  енергетиків відзначили свято тим, що  традиційно занурювалися в ополонку в селі Кипляче, не зважаючи на хрещенські морози.

 

 

Зі святом Хрещення усіх!