СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2023 Житомиробленерго

Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.

Новини / 26.08.2015

Відбувся IX Чемпіонат з міні-футболу

Відбувся ІХ Чемпіонат України з міні-футболу серед керівного складу енергокомпаній «ТОП-ЕНЕРГІЯ-2015», в якому прийняло участь 12 команд. Переможець визначався у напруженій боротьбі шляхом пенальті. Команда ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» виборола достойне 4 місце, поступившись «Сумиобленерго»(ІІІ місце), «Одесаобленерго»(ІІ місце). Переможцями Чемпіонату на цей раз стали ПАТ «Прикарпаттяобленерго».

Найкращим воротарем турніру визнано Голову правління ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» Олексія Шекету.

Наступний ювілейний X Чемпіонат відбуватиметься наступного року в Одесі.