|
| | |
|
Роз’яснення щодо підвищення тарифів для населення.
З 1 лютого 2011 року у відповідності з постановою Національної комісії регулювання енергетики України від 13.01.11 р. № 8 підвищено тарифи для населення, яке щомісячно споживає понад 150 кВт.год електроенергії - без електроплит і / або електроопалення, а також понад 250 кВт.год - з електроплитами та / або електроопаленням.
Зокрема, тариф для абонентів, що не використовують електроплити та електрообладнання для обігріву, що проживають в містах, з лютого зросте до 31,68 копійок за 1 кВт.год; тариф для сільського населення, що не використовує електроплити та електрообладнання для обігріву, також зросте до 29,28 копійок за 1 кВт.год.
Також регулятор підвищив вартість електроенергії для категорії побутових абонентів, що використовують електроплити та електрообладнання для обігріву. З 1 лютого ця категорія споживачів платитиме 24,36 копійки за 1 кВт.год. При цьому для даної групи споживачів поріг споживання, при якому буде нараховуватися новий тариф, становитиме 250 кВт.год щомісяця.
Своїм рішенням комісія передбачила, що підвищені тарифи будуть застосовуватися тільки до тих обсягів електроенергії, які побутовий споживач спожив понад встановлені ліміти (150 і 250 відповідно).
Згідно постанови НКРЕ України № 8 регулятор надав право енергопостачальній організації у разі зняття показів засобів обліку в населення в інший, крім останнього, день розрахункового місяця фактичний обсяг споживання розраховувати шляхом донарахування до кінця місяця виходячи із середньодобового споживання.
Для уникнення непорозумінь при визначенні фактичного обсягу споживання шляхом донарахування до кінця місяця, Ви можете самостійно передавати фактичні покази лічильника на останній день місяця за телефоном абонентської групи РЕМ ( для мешканців м. Житомира 40-29-70 - працює цілодобово).
У той же час тарифи залишаться на колишньому рівні незалежно від обсягів споживання для таких категорій населення: населення, яке проживає в багатоквартирних будинках населених пунктів, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання - зараз тариф становить 18,72 коп за 1 кВт.год; для багатодітних сімей, які виховують 3 і більше дітей; прийомних сімей; для дитячих будинків сімейного типу.
|
|
|
|