СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2023 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 20.10.2023

До Музею історії енергетики Житомирщини завітали студенти Поліського національного університету

Студенти Поліського національного університету, які навчаються за спеціальністю електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, відвідали Народний музей «Історії енергетики Житомирської області» АТ «Житомиробленерго».

Крїм цікавої інформації про історію розвитку енергетики Житомирщини, майбутні інженери-електрики ознайомились з макетом розподільної мережі, в складі якої: повітряна лінія електропередачі, щоглова трансформаторна підстанція, до якої приєднано умовного споживача; а також з елементами енергообладнання; засобами захисту та іншими цікавими експонатами.

Двері нашого музею відкриті для кожного бажаючого ознайомитися з витоками енергетичної галузі на Житомирщині, її потужним зростанням, з історіями про людей, які присвятили енергетиці своє життя.