|
До Музею історії енергетики Житомирщини завітали студенти агроколеджу
Двері Музею історії енергетики Житомирщини відкриті для кожного бажаючого ознайомитися з витоками енергетичної галузі на Житомирщині, її потужним зростанням, з історіями про людей, які присвятили енергетиці своє життя.
Нещодавно до музею завітали студенти третьокурсники Житомирського агротехнічного фахового коледжу спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
«Студенти нашого навчального закладу є постійними відвідувачами цього музею, адже вони вчаться на електриків, а тут вони можуть ознайомитися з обладнанням та інструментами, з етапами електропостачання від генерації до кінцевого споживача, а також дізнатися цікаву інформацію про історію енергетики Житомирщини, про новітні технології в електроенергетиці. Студентам такі екскурсії дуже подобаються, вони корисні та пізнавальні» - зазначила куратор групи, викладач спеціальних дисциплін Марія Володимирівна Дурас.
Маємо сподівання, що серед відвідувачів цих екскурсій є майбутні працівники Житомиробленерго.
![](/news/img/202307/photo_2023-10-03_19-44-17.jpg)
![](/news/img/202307/photo_2023-10-03_19-44-19.jpg)
![](/news/img/202307/photo_2023-10-03_19-44-20.jpg)
![](/news/img/202307/photo_2023-10-03_19-44-21.jpg)
![](/news/img/202307/photo_2023-10-03_19-44-22.jpg)
|
|