СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2023 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 03.10.2023

До Музею історії енергетики Житомирщини завітали студенти агроколеджу

Двері Музею історії енергетики Житомирщини відкриті для кожного бажаючого ознайомитися з витоками енергетичної галузі на Житомирщині, її потужним зростанням, з історіями про людей, які присвятили енергетиці своє життя.

Нещодавно до музею завітали студенти третьокурсники Житомирського агротехнічного фахового коледжу спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

«Студенти нашого навчального закладу є постійними відвідувачами цього музею, адже вони вчаться на електриків, а тут вони можуть ознайомитися з обладнанням та інструментами, з етапами електропостачання від генерації до кінцевого споживача, а також дізнатися цікаву інформацію про історію енергетики Житомирщини, про новітні технології в електроенергетиці. Студентам такі екскурсії дуже подобаються, вони корисні та пізнавальні» - зазначила куратор групи, викладач спеціальних дисциплін Марія Володимирівна Дурас.

Маємо сподівання, що серед відвідувачів цих екскурсій є майбутні працівники Житомиробленерго.