СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2023 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 01.10.2023

З Днем захисників та захисниць України!

Сьогодні ми відзначаємо Свято, значення якого в сучасній історії нашої Держави важко переоцінити – День захисників та захисниць України. Свято справжніх героїв, які ціною власного життя відстоюють нашу Незалежність.

Ми прославляємо усіх, хто має високе звання захисника України – воїнів, котрі у найважчу годину протистояння російським окупантам мужньо стали на захист рідної землі й у жорстокому бою продовжують боротьбу за нашу Свободу і Незалежність.

Дякуємо за вашу звитягу та мужність! Висловлюємо вдячність батькам і матерям, що виростили сильних духом синів і доньок, якими пишається Вітчизна і захоплюється весь світ!

Щиро бажаємо вам сталевого здоров'я, стійкості духу і наснаги. Хай Богородиця своєю Покровою збереже і захистить вас, принесе в кожну українську домівку Перемогу і мирне життя!

Вшануймо памʼять полеглих захисників та захисниць України! Молімося за тих, хто зараз захищає нашу державу!

Слава Україні! Героям слава!