СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2022 Житомиробленерго   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 13.05.2022

Департамент з безпеки повідомляє

Департамент з безпеки АТ «Житомиробленерго» 24/7 захищає майнові та інші інтереси за напрямком діяльності, адже ледве не щодня працівники Товариства стикаються з крадіжками або пошкодженнями майна на території обслуговування.

В період з 1 по 13 травня підприємство зазнало збитків від пошкодження майна на суму 25 тис. грн.

Пошкоджено 3-ри опори електропередач, всі внаслідок ДТП. Двоє правопорушників перебували у стані алкогольного сп’яніння.    

Звертаємось до усіх громадян Житомирської області бути максимально відповідальними під час керування транспортними засобами, оскільки значна частина підприємств-виробників електрообладнання, яке використовується для відновлення електропостачання, знаходяться у зоні активних бойових дій і не мають можливості виготовляти і поставляти свою продукцію до інших регіонів. Своїми діями ви свідомо залишаєте без електропостачання як окремих громадян, так і цілі населені пункти на невизначений термін.

Департамент з безпеки АТ «Житомиробленерго»