СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2022 Житомиробленерго   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 11.03.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 16:00

Енергетики Житомирщини в теперішніх складних умовах продовжують відновлення електропостачання мешканців Житомирської області.

Відновлено електропостачання споживачів м. Коростень знеструмлених в наслідок авіаційного удару.

Відновлено електропостачання населених пунктів Ушиця та Гулянка Коростенського району електричних мереж.

Відновлено електропостачання споживачів с.Романів та Підгороднє Бердичівського району електричних мереж.

Тривають роботи по відновленню електропостачання  споживачів с.Короченки, Городище, Кихті, Рижів Чуднівського району електричних мереж.

Тривають роботи по відновленню електропостачання  споживачів с.Горбулів, Свидя, Видибор, Коростелівка Черняхівського району електричних мереж.

Продовжуються спроби відновити електропостачання населених пунктів Малинського району електричних мереж знеструмлених в наслідок артилерійського обстрілу та бомбардувань, а саме с. Н.Рутянівка, Свиридіка, Ст.Гута, Н.Гута, Вороб’ївщина та Пятидуб.

Фотографії наслідків злочинів російського агресора проти мирного населення на території Житомирської області  та  відновлення електромереж на Facebook

Гуртуємось !   Слава Україні !