СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2021 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь будь-яким способом передачі показів електролічильників, що запропоновані на сайті Товариства.

Новини / 16.01.2021

Вітання від підшефних вихованців

Традиційно під час новорічно-різдвяних свят маленькі вихованці Денишівського спеціалізованого закладу приходили у гості до працівників АТ «Житомиробленерго» аби привітати їх зі святами заспівати колядки та побажати щасливого нового року. Карантинні заходи внесли суттєві корективиі  у традиційні заходи, тому вітання відбулися дистанційно. Дітки довго готувалися для того, щоб надіслати своє відеопривітання  своїм шефам, у свою чергу працівники Товариства збирали кошти й придбали необхідний одяг для малеч : спідню білизну, кофти, сарафани, туніки, плаття, рубашки, капці тощо. Загалом було зібрано більше 21 тисячі гривень,  окрім працівників управління  до акції долучилися Андрушівський, Брусилівський та Хорошівський РЕМи.  Авжеж,  кожна дитина також отримала солодощі від АТ «Житомиробленерго».
Працівники АТ «Житомиробленерго» дякують за прекрасний концерт та щирі дитячі  побажання, і у свою чергу   також бажають міцного здоров’я та щасливого Нового року вихованцям та працівникам Денишівської спеціалізованої школи! 
 

Добрі справи