СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2020 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь послугою передачі показів електролічильників через інтернет, що працює у період з 20-го числа звітного місяця по 03-те число наступного за звітним.

Новини / 24.02.2020

Шквальний вітер спричинив аварійні відключення в мережах області. Доповнено

В зв’язку з погіршенням погодних умов, посиленням поривів вітру, мережах Житомиробленерго  відбулися  випадки аварійних відключень. Станом на 11 годину 24 лютого знеструмленими є 44 населених пункти: У Чуднівському районі - 10н.п., Баранівському -7, Ємільчинському і Малинському по 6, Народицькому- 4, Романівському -3, Бердичівському -2 та по одному в Житомирському, Коростенському, Нов.Волинському, Попільнянському, Радомишльському, Черняхівському районах.

Доповнено:

Протягом дня стихій продовжувала свою руйнівну силу і кількість населених пунктів зросла до 55. Але станом на 17:00 лишаються знаструмленими 8 нас.пунктів: у Малинському районі  -2, Радомишльському - 3,  Чуднівському -3 .

 Над відновленням ЛЕП працюють бригади Житомиробленерго.  

За прогнозами метеорологічних служб погодні умови і надалі ускладнюватимуться.
Для недопущення випадків електротравматизму серед населення та прискорення відновлення електропостачання Житомиролбленерго звертається до всіх споживачів електричної енергії та населення з застереженням.
У разі дотику або навіть наближенню на небезпечну відстань до проводу, який звисає з опори, лежить на землі або на гілках дерев, людина може бути вражена електричним струмом. Щоб уникнути нещасного випадку від враження електричним струмом слід суворо виконувати такі прості правила:
1. Необхідно знати, що смертельно небезпечно не лише доторкатися, але й підходити ближче ніж на 8 метрів до обірваного проводу, який лежить на землі, на паркані, на гіллі дерев або звисає з опори.
2. При виявленні обірваних проводів біля місця пошкодження слід негайно виставити охорону для запобігання наближення до обірваного проводу людей або худоби. Повідомити про пошкодження на „гарячу лінію”  Житомиробленерго за телефоном (0412) 559282, 0671559282, 0956559282.
3. Категорично забороняється самостійно проводити будь-які ремонтні роботи в трансформаторних підстанціях або на лініях електропередач.

Своєчасне повідомлення про пошкодження електромереж значно прискорить відновлення електропостачання та допоможе запобігти випадкам електротравматизму.
 

Адміністрація АТ „Житомиробленерго”.