СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2020 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь послугою передачі показів електролічильників через інтернет, що працює у період з 20-го числа звітного місяця по 03-те число наступного за звітним.

Новини / 08.10.2019

До уваги споживачів!

Із настанням осінніх холодів суттєво збільшується навантаження на електромережі АТ «Житомиробленерго». До початку старту опалювального сезону споживачі обігрівають свої домівки за допомогою електричних приладів. Окрім великої пожежної небезпеки, масове використання електронагрівальних приладів призводить до критичного перенавантаження електромереж і, як наслідок, виникнення аварійних відключень обладнання та можливого пошкодження побутової техніки в оселях.

Шановні користувачі електричної енергії! Пропонуємо Вам обмежити  використання електронагрівальних приладів,  це дозволить забезпечити безперебійне електропостачання не тільки ваших осель, а й лікарень, шкіл, дитячих садочків та інших важливих об’єктів соціальної сфери нашої області.

Нагадуємо, що діючи як наружні так і внутрішньобудинкові мережі побудовані із розрахунку навантаження в 1,7 кВт на один електролічильник.