СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2019 Житомиробленерго   
  Шановні абоненти! Cвоєчасні та в повному обсязі розрахунки за використану електричну енергію - запорука надійного електропостачання. 

Новини / 19.11.2018

Отримано ліцензію на розподіл електроенергії

16 листопада 2018 року Постановою №1441 НКРЕКП видала АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» ліцензію з розподілу електричної енергії та анулювало ліцензію з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і постачання електричної енергії за регульованим тарифом. 

У Постанові зокрема зазначається:

Відповідно до законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та «Про ринок електричної енергії» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Видати АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 22048622) ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії у межах місць провадження господарської діяльності відповідно до додатка.

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 «Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

2. Анулювати АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» з 01 січня 2019 року ліцензію на право провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, видану відповідно до постанови Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 28 серпня 1996 року № 60, та ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, видану відповідно до постанови Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 10 вересня 1996 року № 79, на підставі пункту 13 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії».

3. Зобов’язати АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»:

1) до 01 січня 2019 року забезпечити завершення організаційних заходів, пов’язаних з анулюванням ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та провадженням діяльності за ліцензією з розподілу електричної енергії, зокрема, але не виключно:

надавати послуги з розподілу електричної енергії та постачання електричної енергії за тарифами, встановленими постановою НКРЕКП від 24 січня 2018 року № 80 (із змінами), із дотриманням визначених напрямків та обсягів використання коштів за статтями витрат структур тарифів;

виконувати схвалену постановою НКРЕКП від 19 липня 2018 року № 750 інвестиційну програму та заходи з ремонтів основних фондів у повному обсязі відповідно до запланованих етапів, обсягів робіт у кількісному вираженні та згідно з передбаченими відповідною статтею структури тарифу обсягами фінансування;

2) до 01 квітня 2019 року надавати до НКРЕКП звітність відповідно до вимог підпунктів 7 пунктів 2.3 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 25 липня 2017 року № 932, та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 13 квітня 2017 року № 504, необхідну для виконання НКРЕКП своїх повноважень, в обсягах та у строки, встановлені НКРЕКП, та розмістити на своєму веб-сайті річну фінансову звітність разом з аудиторським звітом;

3) до 01 січня 2019 року укласти договори про надання послуг з розподілу електричної енергії зі споживачами, електроустановки яких приєднані до системи розподілу електричної енергії АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО», та договори електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії з електропостачальниками, які мають намір здійснювати діяльність з постачання електричної енергії таким споживачам, із відкладальною умовою набрання ними чинності з 01 січня 2019 року.

4. Ця постанова  набирає чинності з дня прийняття, крім пунктів 1 та 2, які набирають чинності з 01 січня 2019 року.

 

Голова НКРЕКП                                              О.Кривенко

 

Додаток

до постанови НКРЕКП

16.11.2018 № 1441

 

Місця провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»

 

1. Територія Житомирської області в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що перебуває у власності АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» у власності або господарському віданні (щодо державного або комунального майна), та електричних мереж інших власників, які приєднані до мереж ліцензіата (з якими укладені відповідні договори згідно із законодавством).

2. Рівненська область, Березнівський район, с. Сівки, ПЛ – 10 Кв «Червона Воля» – ПС 35/10 «Броницька Гута» – КТП – 317 – ПЛ – 0,4 кВ від КТП – 317 с. Сівки.

3. Хмельницька область, Полонський район, смт Полінка, «ПЛ – 0,4 кВ від КТП – 37 с. Глибочок».

4. Вінницька область, Козятинський район:

с. Пузирки   ПЛ – 0,4 кВ від КТП – 1195 с. Великі Гадомці;

с. Махаринці  ПЛ – 35 кВ «Сигнал – Білилівка».