СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2019 Житомиробленерго   
  Прийом показів електролічильників у цілодобовому режимі станом на дату передачі до 01 числа та станом на 01 число з 01 по 04 число наступного за звітним місяця. Для запобігання автоматичних донарахувань споживання рекомендуємо передавати покази в період з 01 по 04 число наступного за звітним місяця.

Новини / 06.11.2018

Універсальну послугу з постачання електроенергії в Житомирській області надаватиме ЖОЕК

Як повідомляє Житомирська обласна енергопостачальна компанія, відповідно до Постанови  НКРЕКП №1268 від 26.10.18р.  постачальником універсальних послуг на території Житомирської області визначено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ». Тобто компанія ЖОЕК обслуговуватиме усіх побутових та малих непобутових споживачів, приєднана потужність яких становить до 150кВт.

Як повідомлялося раніше, керівництво АТ "Житомиробленерго" ініціювало проведення наради з представниками облдержадміністрації та райдержадміністрацій та ОТГ щодо роз'яснення нових умов постачання електричної енергії відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії"  та  як результат направлене звернення щодо внесення змін до Закону: http://www.ztoe.com.ua/news.php?id=1215