СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2019 Житомиробленерго   
  Прийом показів електролічильників у цілодобовому режимі станом на дату передачі до 01 числа та станом на 01 число з 01 по 04 число наступного за звітним місяця. Для запобігання автоматичних донарахувань споживання рекомендуємо передавати покази в період з 01 по 04 число наступного за звітним місяця.

Новини / 26.09.2018

Вітаємо з ювілеєм Андрійчука Юрія Андрійовича!

26 вересня свій 70-річний ювілей відзначає легендарна особистість в історії компанії «Житомиробленерго» - заслужений енергетик України, колишній голова Правління енергокомпанії "Житомиробленерго" Юрій Андрійович Андрійчук .
Його трудове життя тісно пов'язане з енергетичною сферою в країні і зокрема в Житомирській області. 
Народився Юрій Андрійович в селі Корнин, Попільнянського району, Житомирської області. Закінчивши навчання в Українській сільськогосподарській академії за спеціальністю електрифікація сільського господарства, Юрій Андрійчук пройшов шлях від  майстра до  головного інженера  Житомирської мехколони №6,  де пропрацював з 1974 по 1994 роки. Далі обіймав посади директора Житомирського західного підприємства електричних мереж,  голови правління - генерального директора ДАЕК "Житомиробленерго", заступника Державного секретаря Мінпаливенерго, директора з питань взаємовідносин з енергогенеруючими компаніями дочірньої компанії "Газ України" НАК "Нафтогаз України",  був членом НКРЕ України. У червні 2006 року Юрій Андрійчук призначений головою Житомирської облдержадміністрації. У грудні того ж року Андрійчука Ю.А. призначено радником Президента України, а з 2007р. членом НКРЕКП.
Юрію Андрійовичу присвоєно звання "Заслужений енергетик України", нагороджено Грамотою Президії Верховної Ради УРСР, почесною грамотою Кабінету Міністрів України, орденом "За заслуги ІІІ ст", Почесною грамотою Верховної Ради України, нагрудним знаком НКРЕ "За заслуги", знаком "Почесний енергетик". 
У 1986 році брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1998 році отримав другу вищу освіту за спеціальністю економіка підприємства в Харківській ДАМГ.

 


Правління і трудовий колектив
АТ «Житомиробленерго» вітають ювіляра та бажають довгих років, насичених радістю і добром.Щастя, благополуччя та злагоди!