СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2019 Житомиробленерго   
  Прийом показів електролічильників у цілодобовому режимі станом на дату передачі до 01 числа та станом на 01 число з 01 по 04 число наступного за звітним місяця. Для запобігання автоматичних донарахувань споживання рекомендуємо передавати покази в період з 01 по 04 число наступного за звітним місяця.

Новини / 05.09.2018

Працівникі Олевського РЕМ просять долучитися до акції по допомозі електромонтеру подолати хворобу.

Колектив Олевського РЕМ просить працівників АТ “Житомиробленерго”  долучитися до збору коштів на лікування електромонтеру ДВПС і ОПО Козловцю Олександру Яковичу. Олександр народився 1978 р, в Олевському РЕМ працює з травня 2017 року, неодружений, дітей немає  проживає з мамою пенсіонеркою.

22 серпня Олександру було проведено термінову операцію у відділенні торакальної хірургії КУ “Обласна клінічна лікарня ім. Гербачевського”.  На один день на лікування потрібно від 1500 до 2000 гривен. Необхідно щоб хворий знаходився на лікуванні щонайменше ще 9 днів. На жаль таких грошей у Олександра і його родини немає і нажаль він не являється членом лікарняної каси.  Працівниками Олевського РЕМ в переддень проведення операції було зібрано і передано мамі Олександра 4900 грн., збір коштів продовжується.

Збір коштів здійснює прес-секретар компанії та начальник Олевського РЕМ.