СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2019 Житомиробленерго   
  Прийом показів електролічильників у цілодобовому режимі станом на дату передачі до 01 числа та станом на 01 число з 01 по 04 число наступного за звітним місяця. Для запобігання автоматичних донарахувань споживання рекомендуємо передавати покази в період з 01 по 04 число наступного за звітним місяця.

Новини / 15.08.2018

За розкрадання електричної енергії споживачам нараховано санкцій на суму більше 2 мільйонів гривень

Останнім часом в Україні почастішали випадки порушень споживачами Правил роздрібного ринку електричної енергії (далі - ПРРЕЕ) у частині розкрадання електричної енергії, як фізичними, так і юридичними особами, різних форм власності. Одним із поширених методів крадіжки електричної енергії є вплив споживачами на електролічильники приладами, які блокують його роботу.
У свою чергу, енергокомпанії знаходять ефективні шляхи для виявлення та запобігання розкрадання електричної енергії, гарним прикладом цьому є напрацювання житомирських енергетиків. На даний час АТ «Житомиробленерго» використовує новітнє обладнання, за допомогою якого фахівцями цілодобово із високою точністю локалізується та визначається робота таких приладів, що фіксується відповідними актами про порушення ПРРЕЕ. З початку поточного року фахівцями АТ «Житомиробленерго» було виявлено та вилучено більше 10 незаконних приладів, сума нарахувань по даним порушенням склала більше 2 млн. гривень. Недобросовісні споживачі, які використовують прилади для блокування роботи електролічильника, крім нарахованих грошових санкцій, наражають на небезпеку як себе, так і  оточуючих людей, оскільки робота незаконних приладів базується на високочастотному випромінюванні, яке має дуже негативний вплив на здоров`я людини та може провокувати розвиток онкозахворювань! Крім того, незаконні способи «економії» електричної енергії споживачами тягнуть за собою відповідальність передбачену чинним законодавством у тому числі і кримінальну. 
АТ «Житомиробленерго»   закликає споживачів не вдаватися до протизаконних дій, пов’язаних з розкраданням електричної енергії, і цим вберегти себе від зайвих витрат, адже для фахівців товариства виявлення позаоблікового споживання  - це лише питання часу. 
У свою чергу АТ «Житомиробленерго» щиро вдячне всім сумлінним платникам та сподівається на плідну співпрацю в майбутньому, оскільки вчасна та повна оплата за спожиту електричну енергію - це запорука надійного та безперебійного електропостачання для усіх споживачів області.