СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО























© 2004-2018 Житомиробленерго





   
  Цілодобовий прийом показів електролічильників через Internet у пункті "Ваш рахунок" або за допомогою мобільного додатку.         

Новини / 14.08.2018

Як забезпечується робота енергообладнання у спекотні дні

Спекотні літні дні, не тільки важко переносяться людиною – це не аби яке випробування навіть для міцного енергетичного обладнання. Тому працівники Житомиробленерго завчасно готуються  аби запобігти можливому виведенню цього обладнання  з ладу. Підготовка розпочинається ще з зими. До настання спеки енергетики перевіряють рівні оливи в обладнанні, справність обдуву трансформаторів, готуються теоретично бути готовими до дій в надзвичайних ситуаціях шляхом проведення протипожежних тренувань. 
При настанні літа персонал АТ «Житомиробленерго» регулярно викошує та прибирає порослі зелених насаджень на територіях підстанцій та охоронній зоні повітряних ліній, проводить позапланові обстеження електроенергетичного обладнання на предмет стану маслонаповненого обладнання та обдуву. На початку періоду  жнив оперативний персонал діє якомога швидше при ліквідації пошкоджень для уникнення виникнення пожеж на сільськогосподарських полях.
АТ «Житомиробленерго» просить населення відноситись відповідально до посилення протипожежної безпеки не тільки поблизу електроенергетичного обладнання, а й в цілому в повсякденному побуті.