СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2019 Житомиробленерго   
  Прийом показів електролічильників у цілодобовому режимі станом на дату передачі до 01 числа та станом на 01 число з 01 по 04 число наступного за звітним місяця. Для запобігання автоматичних донарахувань споживання рекомендуємо передавати покази в період з 01 по 04 число наступного за звітним місяця.

Новини / 03.09.2018

Вітаємо з ювілеєм Павловського Ю.С.

Від щирого серця вітаємо  ювіляра,
колишнього технічного директора  енергокомпанії "Житомиробленерго" Юрія Семеновича Павловського із 70-річчям!


 

 
 

3 вересня святкує своє 70-річчя  Заслужений енергетик України  Юрій Семенович Павловський. Як енергетик, розпочав свій славний  трудовий шлях  майстром Черняхівського РЕМ, далі  шість років Юрій Семенович працював старшим інженером Житомирського обласного підприємства сільських електромереж. З 1978 року Павловський Ю.С. очолив виробничо-технічну службу Коростенського підприємства електричних мереж і за чотири роки став головним інженером КПЕМ.  з 1993 року - виконував обов'язки на посадах головного інженера по Чорнобильській зоні Житомирських східних електричних мереж, головниго інженера КПЕМ, в.о. директора Житомирського обласного представництва "Київ ЗАЗТО", заступника головного інженера, а далі -  заступника технічного директора акціонерного товариства "Житомиробленерго". З 2004 по 2014 роки  Юрій Семенович самовіддано працював на посаді технічного директора енергокомпанії "Житомиробленерго". З 2014 по 2015 очолював ІКЦ.

Правління та трудовий колектив АТ "Житомиробленерго"  вітає Юрія Семеновича із ювілеєм  і зичить міцного  здоров’я, радості від життя, довголіття і  наснаги!