СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2019 Житомиробленерго

   
  Проектування ліній електропередач 0,4-10кВ; виготовлення проектно-кошторисної документації по приєднанню до електричних мереж; заповнення опитувальних листів. Адреса: м.Житомир, вул.Жуйка,12 (проектна група). Контактні телефони: (0412) 40-25-93, 40-25-94.  

Новини / 24.09.2018

Непогода спричинила пошкодження ліній електропередачі! Будьте обережні! (оновлено)

Внаслідок впливу погодних умов з ночі на 24 вересня  через пориви вітру мають місце аварійні пошкодження в електромережах з тимчасовим припиненням електропостачання значної кількості споживачів та навіть цілих населених пунктів в Олевському, Ємільчинському, Малинському Овруцькому районах. Так  станом на 13-00 погашено 3 лінії електропередачі 110кВ,  а також 4 лінії 35кВ. Над відновленням наразі електропостачання працюють бригади Житомиробленерго.

Станом на 15-00 в області лишаються без електропостачання 34 населенні пункти в Коростишівському, Малинському, Олевському, Житомирському, Романівському та Пулинському районах. Стихія продовжує свою руйнівну дію, продовжують поступати нові звернення від населення щодо відсутності електропостачання. На данний час над відновленням електропостачання працює 46 бригад Житомиробленерго.

Кожне аварійне пошкодження електромереж несе в собі загрозу виникнення пожежі та загрозу для життя людей. Для недопущення випадків електротравматизму серед населення та прискорення відновлення електропостачання АТ„Житомиробленерго” звертається до всіх споживачів електричної енергії та населення із застереженням.

У разі дотику або навіть наближенню на небезпечну відстань до проводу, який звисає з опори, лежить на землі або на гілках дерев, людина може бути вражена електричним струмом. Щоб уникнути нещасного випадку від враження електричним струмом слід суворо виконувати такі прості правила:

1. Необхідно знати, що смертельно небезпечно не лише доторкатися, але й підходити ближче ніж на 8 метрів до обірваного проводу, який лежить на землі, на паркані, на гіллі дерев або звисає з опори.

2. При виявленні обірваних проводів біля місця пошкодження слід негайно виставити охорону для запобігання наближення до обірваного проводу людей або худоби. Повідомити про пошкодження у диспетчерську службу місцевого району електромереж, у МНС за телефоном 101 або в кол-центр АТ „Житомиробленерго” за телефоном  (0412) 40-21-50.

3. Категорично забороняється самостійно проводити будь-які ремонтні роботи в трансформаторних підстанціях або на лініях електропередач.

Своєчасне повідомлення про пошкодження електромереж значно прискорить відновлення електропостачання та допоможе запобігти випадкам електротравматизму.