СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2018 Житомиробленерго

   
  Проектування ліній електропередач 0,4-10кВ; виготовлення проектно-кошторисної документації по приєднанню до електричних мереж; заповнення опитувальних листів. Адреса: м.Житомир, вул.Перемоги,10 (проектна група). Контактні телефони: (0412) 40-21-53, 40-21-54.  

Новини / 18.05.2018

Підведено підсумки роботи за І квартал.

18 травня, під головуванням Олексія Шекети,  відбулася виробнича нарада по підведенню підсумків роботи  АТ “ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО”  за І квартал 2018р. Цього разу, нарада відбулася  на базі Зарічанського РЕМ. Визначилися з найкращими серед РЕМ, та тими, хто зайняв за результатами рейтингу останні місця:

Перше місце посів Любарський РЕМ, друге та третє, за результатами роботи дісталися Олевському та Ємільчинському відповідно. Останнє 24 місце посів Коростишівський РЕМ. 23 та 22 місце рейтингу  дісталися Черняхівському та Ружинському   РЕМ.

На нараді суттєву увагу було приділено питанню реалізації електричної енергії та зменшенню заборгованості, обговорювалися   принципи роботи по  зменшенню понаднормативних витрат електричної енергії,  розглядалися причини аварійних відключень в електромережі. Обговорили стан охорони праці та трудової дисципліни. Обговорювалося питання щодо запобігання розкрадання електричної енергії за допомогою сучасних засобів, якими користується Житомиробленерго.Зосередили увагу на причинах незадовільних показників деяких РЕМ, які також вплинули на результати рейтингу.