СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2019 Житомиробленерго   
  Прийом показів електролічильників у цілодобовому режимі станом на дату передачі до 01 числа та станом на 01 число з 01 по 04 число наступного за звітним місяця. Для запобігання автоматичних донарахувань споживання рекомендуємо передавати покази в період з 01 по 04 число наступного за звітним місяця.

Новини / 20.08.2018

Підвели підсумки роботи за півріччя

 

17 серпня, під головуванням Олексія Шекети,  відбулася виробнича нарада по підведенню підсумків роботи  АТ “ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО”  за перше півріччя поточного року, в якій прийняли участь начальники РЕМ.  Під час наради суттєву увагу було приділено питанню реалізації електричної енергії та зменшенню заборгованості, обговорювалися   принципи роботи по  зменшенню понаднормативних витрат електричної енергії,  розглядалися причини аварійних відключень в електромережі. Обговорили стан охорони праці,  питання ефективного використання паливно-мастильних матеріалів,  а також засади антикорупційної політики. Зосередили увагу на причинах незадовільних показників деяких РЕМ, які також вплинули на результати рейтингу. Визначилися з найкращими серед РЕМ, та тими, хто зайняв за результатами рейтингу останні місця:

Перше місце посів Коростенський РЕМ, друге та третє, за результатами роботи дісталися Хорошівському та Пулинському відповідно. Останнє 24 місце посів Коростишівський РЕМ. 23 та 22 місце рейтингу  дісталися Ружинському та Овруцькому РЕМ.