СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО   
  Проектування ліній електропередач 0,4-10кВ; виготовлення проектно-кошторисної документації по приєднанню до електричних мереж; заповнення опитувальних листів. Адреса: м.Житомир, вул.Перемоги,10 (проектна група). Контактні телефони: (0412) 40-21-53, 40-21-54.  

Новини / 29.01.2018

Підведено підсумки роботи за 2017р.

26 січня, під головуванням Олексія Шекети,  відбулася виробнича нарада по підведенню підсумків роботи ПрАТ «ЕК «Житомиробленерго»  за 2017рік. Цього разу, нарада відбулася  в Радомишльському районі. Визначилися з найкращими серед РЕМ, та тими, хто зайняв за результатами рейтингу останні місця:

Перше місце посів Народицький РЕМ, друге та третє, за результатами роботи дісталися Житомирському  та Бердичівському відповідно. Останнє 24 місце посів Коростишівський РЕМ. 23 та 22 місце рейтингу  дісталися Черняхівському    та Ружинський   РЕМ.

На нараді суттєву увагу було приділено питанню реалізації електричної енергії та зменшенню заборгованості, обговорювалися  питання виконання інвестпрограми, принципи роботи по  зменшенню понаднормативних витрат електричної енергії,  розглядалися причини аварійних відключень в електромережі. Обговорили стан охорони праці, трудової дисципліни та антикорупційні заходи. Зосередили увагу на причинах незадовільних показників деяких РЕМ, які також вплинули на результати рейтингу.

Учасники наради, мали змогу відвідати музейний комплекс "Замок Радомисль", в якому зберігаються старовинні ікони, рушники, різні речі домашнього ужитку, а також ознайомилися з процесом виготовлення бумаги за рецептом пізнього середньовіччя.