СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО























© 2004-2019 Житомиробленерго





   
  Шановні абоненти! Cвоєчасні та в повному обсязі розрахунки за використану електричну енергію - запорука надійного електропостачання. 

Новини / 07.02.2018

Попередження через ускладнення погодних умов

За даними прес-служби Українського гідрометцентру, Житомирська область 8-9 лютого потерпатиме від складних погодних умов, через які можуть пошкодитися лінії електропередачі.

Через налипанням мокрого снігу та ожеледицею на шляхах, деревах та електропроводах, посиленням поривів вітру, можливі випадки обривів проводів на лініях електропередач.

Внаслідок впливу погодних умов мають місце аварійні пошкодження в електромережах з тимчасовим припиненням електропостачання значної кількості споживачів та навіть цілих населених пунктів. Кожне аварійне пошкодження електромереж несе в собі загрозу виникнення пожежі та загрозу для життя людей.

Для недопущення випадків електротравматизму серед населення та прискорення відновлення електропостачання ПрАТ „ЕК „Житомиробленерго” звертається до всіх споживачів електричної енергії та населення із застереженням.

У разі дотику або навіть наближенню на небезпечну відстань до проводу, який звисає з опори, лежить на землі або на гілках дерев, людина може бути вражена електричним струмом. Щоб уникнути нещасного випадку від враження електричним струмом слід суворо виконувати такі прості правила:

1. Необхідно знати, що смертельно небезпечно не лише доторкатися, але й підходити ближче ніж на 8 метрів до обірваного проводу, який лежить на землі, на паркані, на гіллі дерев або звисає з опори.

2. При виявленні обірваних проводів біля місця пошкодження слід негайно виставити охорону для запобігання наближення до обірваного проводу людей або худоби. Повідомити про пошкодження у диспетчерську службу місцевого району електромереж, у МНС за телефоном 101 або в кол-центр ПрАТ „ЕК „Житомиробленерго” за телефоном  (0412) 40-21-50.

3. Категорично забороняється самостійно проводити будь-які ремонтні роботи в трансформаторних підстанціях або на лініях електропередач.

Своєчасне повідомлення про пошкодження електромереж значно прискорить відновлення електропостачання та допоможе запобігти випадкам електротравматизму.