СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2019 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Cвоєчасні та в повному обсязі розрахунки за використану електричну енергію - запорука надійного електропостачання. 

Новини / 18.12.2017

Ні в якому разі не підходьте до обірваних проводів й нагадайте про це дітям!

Під час сильних снігопадів та хуртовини, снігових заметів, налипанні мокрого снігу на дорогах, ожеледиці, посиленні швидкості вітру будьте вкрай уважними за складних погодних умов. Повітряні та кабельні лінії електропередачі є об’єктами підвищеної небезпеки. Через різноманітні пошкодження проводи ліній можуть обриватися або провисати. В разі дотику або навіть наближенню на небезпечну відстань до проводу, який звисає з опори, лежить на землі або на гілках дерев людина може бути вражена електричним струмом.

Якщо Ви бачите обірваний електропровід, слід негайно виставити охорону біля місця обриву або огородити для запобігання наближення до проводу людей. Повідомити про обрив у кол-центр ПрАТ"ЕК"Житомиробленерго" за тел. (0412) 40-21-50 (цілодобово).

Ні в якому разі не підходьте до обірваних проводів й нагадайте про це дітям!

Не намагайтесь самостійно відновити електропостачання. Роботи з відновлення електропостачання повинні виконувати лише фахівці енергокомпанії.

Необхідно знати, що смертельно небезпечно не лише доторкатись, але й підходити ближче ніж на 8 метрів до обірваного проводу, який лежить на землі, на гіллях дерев або звисає з опори.

Якщо Ви потрапили у зону ближче 8 метрів від місця дотику обірваного проводу до землі, то щоб уберегти себе, виходити з небезпечної зони від обірваного проводу, слід дуже обережно: пересуваючи ступні ніг по землі й не відриваючи їх одну від одної. Не можна бігти, робити широкі кроки або відривати ноги від землі.

Не залишайте автомобілі поблизу повітряних ліній електропередач та електроустановок для можливості оперативного усунення пошкоджених обривів проводів оперативно-виїзними бригадами енергопостачальної компанії.

Інформаційно-консультаційний центр

ПАТ «ЕК «Житомиробленерго»