СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2018 Житомиробленерго

   
  Проектування ліній електропередач 0,4-10кВ; виготовлення проектно-кошторисної документації по приєднанню до електричних мереж; заповнення опитувальних листів. Адреса: м.Житомир, вул.Перемоги,10 (проектна група). Контактні телефони: (0412) 40-21-53, 40-21-54.  

Новини / 22.11.2017

Будьте пильними і попередьте рідних і знайомих літніх людей про випадки шахрайства!

Отаннім часом збільшилися випадки виманювання грошей обманним шляхом. Шахраї бувають дуже переконливими і завдають психологічного тиску, особливо вразливі - літні люди. Під виглядом працівників комунальних або соціальних служб, вони змушують віддавати останні копійки або заощадження. Потурбуйтеся про своїх батьків та одиноких сусідів! Поінформуйте їх, що трапляються такі прикрі випадки та порадьте їм алгоритм їхньої дії, у випадку, коли хтось вимагатиме гроші.
Житомиробленерго інформує, що працівники РЕМ не мають права вимагати гроші від споживачів! Усі розрахунки за будь-які платні послуги, повязані з електропостачанням проводяться виключно через банківські установи або через термінали/каси, які знаходяться в РЕМ. Працівники РЕМ мають при собі посвідчення, які вони зобов'язані показати! Переконатися, що це дійсно працівник РЕМ і він дійсно виконує завдання енергокомпанії саме за Вашою адресою, можна зателефонувавши до кол-центру Житомиробленерго за цілодобовим телефоном (0412) 40-21-50. Ні в якому разі не давайте гроші ні працівникам РЕМ, ні тим, хто ними представляється!
Як повідомляє інтернетсторінка zhitomir.info,  у Житомирі бабуся віддала 6 тис. грн шахраю, який назвався енергетиком та пригрозив відключити їй світло за борги.