СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2019 Житомиробленерго   
  Прийом показів електролічильників у цілодобовому режимі станом на дату передачі до 01 числа та станом на 01 число з 01 по 04 число наступного за звітним місяця. Для запобігання автоматичних донарахувань споживання рекомендуємо передавати покази в період з 01 по 04 число наступного за звітним місяця.

Новини / 15.01.2019

Увага! Активувалися шахраї!

Отаннім часом збільшилися випадки виманювання грошей обманним шляхом. Шахраї бувають дуже переконливими і завдають психологічного тиску, особливо вразливі - літні люди. Під виглядом працівників комунальних або соціальних служб, вони змушують віддавати останні копійки або заощадження. Потурбуйтеся про своїх батьків та одиноких сусідів! Поінформуйте їх, що трапляються такі прикрі випадки та порадьте їм алгоритм їхньої дії, у випадку, коли хтось вимагатиме гроші.

Прикрий випадок нещодавно стався у Черкаській області. За повідомленням прес-служби  ПАТ "Черкасиобленерго", невідомі особи навідуються до осель громадян та пропонують неіснуючі акційнй знижки на електроенергію.  Так як шахраї зазвичай можуть змінювати географію своєї діяльності, то не є виключенням, що подібні ситуації можуть статися  і в Житомирській області. АТ "Житомиробленерго" наголошує на тому, що ніяким чином не впливає на розмір тарифу на електричну енергію, а також з 01.01.19р. не є енергопостачальною організацією, яка отримує кошти за електричну енергію.   АТ "Житомиробленерго" інформує, що працівники РЕМ не мають права вимагати гроші від споживачів! Працівники РЕМ мають при собі посвідчення, які вони зобов'язані показати! Переконатися, що це дійсно працівник РЕМ і він дійсно виконує завдання енергокомпанії саме за Вашою адресою, можна зателефонувавши до кол-центру Житомиробленерго за цілодобовим телефоном (0412) 40-21-50. Ні в якому разі не давайте гроші ні працівникам РЕМ, ні тим, хто ними представляється!