СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО   
  Проектування ліній електропередач 0,4-10кВ; виготовлення проектно-кошторисної документації по приєднанню до електричних мереж; заповнення опитувальних листів. Адреса: м.Житомир, вул.Перемоги,10 (проектна група). Контактні телефони: (0412) 40-21-53, 40-21-54.  

Новини / 07.08.2017

З відпочинку повернулися діти працівників енергокомпанії

Діти працівників енергокомпанії  повернулися з відпочинку зі Скадовська. Під час відпочинку малюки відвідали Скадовський дельфінарій,  двічі відвідали аквапарк, кожного дня для дітей влаштовувалася дискотека . Діти були забезпечені п’ятиразовим харчуванням . Діти мали змогу покататися на конях, пограти в спортивні ігри, прийняти участь  у конкурсах та, навіть, відчути себе справжніми акторами у виставі. Наприкінці липня, веселі і  засмаглі вони повернулися до Житомира, переповнені враженнями і щасливими спогадами.  Такий чудовий відпочинок для 40 дітей, чверть з яких складали діти з багатодітних сімей,  у дитячому таборі «Чемпіон» став можливим завдяки сприянню Голови Правління енергокомпанії Олексія Шекети та Голови Профспілки Товариства Михайла Невмержицького.

Триває оздоровчий сезон також  для родинного відпочинку та оздоровлення працівників ПрАТ"ЕК"Житомиробленерго" на базі відпочинку в Залізному Порту.