СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2018 Житомиробленерго

   
  Цілодобовий прийом показів електролічильників через Internet у пункті "Ваш рахунок" або за допомогою мобільного додатку.         

Новини / 14.07.2017

Увага шахраї! Особливо вразливі - літні люди!

Отаннім часо збільшилися випадки виманювання грошей обманним шляхом. Шахраї бувають дуже переконливими і завдають психологічного тиску, особливо вразливі - літні люди. Під виглядом працівників комунальних або соціальних служб, вони змушують віддавати останні копійки або заощадження. Потурбуйтеся про своїх батьків та одиноких сусідів! Поінформуйте їх, що трапляються такі прикрі випадки та порадьте їм алгоритм їхньої дії, у випадку, коли хтось вимагатиме гроші.
Житомиробленерго інформує, що працівники РЕМ не мають права вимагати гроші від споживачів! Усі розрахунки за будь-які платні послуги, повязані з електропостачанням проводяться виключно через банківські установи або через термінали/каси, які знаходяться в РЕМ. Працівники РЕМ мають при собі посвідчення, які вони зобов'язані показати! Переконатися, що це дійсно працівник РЕМ і він дійсно виконує завдання енергокомпанії саме за Вашою адресою, можна зателефонувати до кол-центру Житомиробленерго за цілодобовим телефоном (0412) 40-21-50. Ні в якому разі не давайте гроші ні працівникам РЕМ, ні тим, хто ними представляэться!