СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2018 Житомиробленерго

   
  Цілодобовий прийом показів електролічильників через Internet у пункті "Ваш рахунок" або за допомогою мобільного додатку.         

Новини / 06.06.2017

Переможці конкурсу на найкраще колективне фото побували в Одесі

Минулими вихідними відбулася поїздка до Одеси працівників енергокомпанії, які перемогли у конкурсі «Найкраща вишиванка Житомиробленерго 2017» у номінації «Найкраще колективне фото».

Одеса зустріла залитими сонцем вулицями та площами і навіть море не встояло перед житомирськими енергетиками та, можна сказати, на очах потеплішало, аби враження від Одеси було максимально приємними. Тож працівники Житомиробленерго за два дні мали змогу не тільки насолодитися колоритним містом, а й позасмагати і поплавати у Чорному морі. Одеса має свої, ні з чим не зрівнянні особливості - її душа  у людях, які там живуть, які наслідували від прийдешніх поколінь одеситів якусь невидиму, але чітко відчутну рису – любити своє місто, пишатися ним, зберігати прекрасні здобутки та будувати нове зі смаком. Усе це, у поєднанні із запахом моря та акації, створює ту атмосферу, яка залишається в пам’яті назавжди.

Учасники екскурсії, а це працівники Олевського та Коростишівського РЕМ і бухгалтерії, висловлюють свою подяку Голові Правління Олексію Шекеті та Голові Профспілки Товариства Михайлу Невмержицькому.