СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО























   
 

XVII ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ КОМАНД ЕНЕРГОКОМПАНІЙ









Регламент змагань(оновлено)

ЗАЯВОЧНІ ЛИСТИ та фото команд:

ПОВІДОМЛЕННЯ №1: Команда ПАТ "ДТЕК "Дніпрообленерго" знялася із участі в Чемпіонаті.

Трансляція жеребкування. 17.11.2017р., 10 година ранку.

Підсумки жеребкування:


ПОВІДОМЛЕННЯ №2: Список гравців, що мають зауваження до порушення п.5.5 Регламенту Чемпіонату:
ПрАТ « ЕК» Одесаобленерго: Іщук Ігор Ігорович – інспектор та Свіріпа Владислав Ігорович – контролер енергонагляду, були гравцями  команди  “Епіцентр -  Одеса” і брали участь  на Кубок АФУ  29.10.2017 року, дані гравці будуть винесенні на рішення мандатної комісії про допущення їх до змагань.

ПОВІДОМЛЕННЯ №3: Команда ПАТ "Черкасиобленерго" знялася із участі в Чемпіонаті. Команда ПАТ "Хмельницькобленерго" переходить із групи "D" під №5 в групу "С" під №4.

Підсумки жеребкування (із врахуванням зменшення кількості учасників):

Події змагань Чемпіонату:

04 грудня  - понеділок
- 16.00   Засідання мандатної комісії (по одному представнику від команди) - центральний офіс ПрАТ "ЕК "Житомиробленерго", м. Житомир, вул. Пушкінська, 32/8.

ПОВІДОМЛЕННЯ №4: В регламеті затверджені зміни - відбудуться чвертьфінали.

- 18.00   Відкриття Чемпіонату  -  Житомирська обласна філармонія, м. Житомир, 
вул. Пушкінська, 26.




Місце змагань: м. Житомир, вулиця Чуднівська, 113, Майданчик ФСТ “Динамо”

1-й день, 05 грудня
1.   10.00-10.50   А1-А4   Житомиробленерго - Київобленерго ( 5 - 1 )
2.   
10.50-11.40   А2-А3   ПЕЕМ “ЦЕК” - Львівобленерго ( 0 - 5 )
3.   
11.40-12.30   В1-В4   Прикарпаттяобленерго - Чернігівобленерго ( 6 - 0 )
4.   
12.30-13.20   В2-В3   Харківобленерго - Полтаваобленерго ( 0 - 0 )
5.   
13.20-14.10   С1-С4   Чернівціобленерго - Хмельницькобленерго ( 2 - 0 )
6.   
14.10-15.00   С2-С3   Волиньобленерго - Рівнеобленерго ( 0 - 2 )
7.   
15.00-15.50   D1-D4   Сумиобленерго - Одесаобленерго ( 0 - 0 )
8.  
15.50-16.40   D2-D3   Херсонобленерго - Кіровоградобленерго ( 4 - 2 )



Завантажити всі фото 1-го дня.

2-й день, 06 грудня
1.   10.00-10.50   C1-C3   Чернівціобленерго - Рівнеобленерго ( 2 - 0 )
2.  
10.50-11.40   C4-C2   Хмельницькобленерго - Волиньобленерго ( 2 - 2 )
3.  
11.40-12.30   D1-D3   Сумиобленерго - Кіровоградобленерго ( 0 - 1 )
4.  
12.30-13.20   D4-D2   Одесаобленерго - Херсонобленерго ( 1 - 4 )
5.  
13.20-14.10   А1-А3   Житомиробленерго - Львівобленерго ( 5 - 2 )
6.  
14.10-15.00   А4-А2   Київобленерго - ПЕЕМ “ЦЕК” ( 8 - 1 )
7.  
15.00-15.50   В1-В3   Прикарпаттяобленерго - Полтаваобленерго ( 1 - 1 )
8.  
15.50-16.40   В4-В2   Чернігівобленерго - Харківобленерго ( 0 - 2 )



Завантажити всі фото 2-го дня.

3-й день, 07 грудня
1.   09.00-09.45   А1-А2   Житомиробленерго - ПЕЕМ “ЦЕК” ( 7 - 1 )
2.  
 09.45-10.30   А3-А4   Львівобленерго - Київобленерго ( 1 - 0 )
3.  
10.30-11.15   В1-В2   Прикарпаттяобленерго - Харківобленерго ( 2 - 0 )
4.  
11.15-12.00   В3-В4   Полтаваобленерго - Чернігівобленерго ( 3 - 0 )
5.  
12.00-12.45   С1-С2   Чернівціобленерго - Волиньобленерго ( 5 - 1 )
6.  
12.45-13.30   С3-С4   Рівнеобленерго - Хмельницькобленерго ( 1 - 0 )
7.  
13.30-14.15   D1-D2   Сумиобленерго - Херсонобленерго ( 3 - 1 )
8.  
14.15-15.00   D3-D4   Кіровоградобленерго - Одесаобленерго ( 0 - 0 )


9.  
15.00-15.45   1-й чвертьфінал   А1 Житомиробленерго - С2 Рівнеобленерго ( 5 - 0 )
10.
15.45-16.30   2-й чвертьфінал   С1 Чернівціобленерго - А2 Львівобленерго ( 5 - 0 )
11. 
16.30-17.15   3-й чвертьфінал   В1 Прикарпаттяобленерго - D2 Кіровоградобленерго ( 3 - 1 )
12. 
17.15-18.00   4-й чвертьфінал   D1 Херсонобленерго - B2 Полтаваобленерго ( 1 - 0 )




Завантажити всі фото 3-го дня.

4-й день, 08 грудня
1.   08.30-09.15  Переможці 1-ї - 3-ї пари   Житомиробленерго -  Прикарпаттяобленерго ( 5 - 1 )
2.   09.15-10.00  Переможці 2-ї - 4-ї пари   Чернівціобленерго - Херсонобленерго ( 7 - 6 ) ( 4 - 4 )
3.   10.00-10.45  Матч за 3-те місце         Прикарпаттяобленерго - Херсонобленерго ( 2 - 0 )
4.  
11.00-11.45  Фінал                                  Житомиробленерго - Чернівціобленерго ( 3 - 1 )






5.  
12.00-13.00  Закриття змагань, нагородження  






Завантажити всі фото 4-го дня.