СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО






























© 2004-2019 Житомиробленерго











   
 

XIX ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ КОМАНД ЕНЕРГОКОМПАНІЙ
М. ЖИТОМИР
05-08 листопада 2019р.










1. Інформаційний лист
2. Регламент змагань
3. Перелік готелів (пропозиція для учасників)
4. Інформаційний лист про трансляцію

ЗАЯВОЧНІ ЛИСТИ та фото команд:

Трансляція жеребкування: 06.09.2019 р., 11:00.

ПОВІДОМЛЕННЯ учасникам від організаторів Чемпіонату:

ПОВІДОМЛЕННЯ №1: Команда групи "D" під №3 ПрАТ "НЕК "Укренерго" знялася із участі в Чемпіонаті.

ПОВІДОМЛЕННЯ №2: Надійшла заявка від АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" на участь в Чемпіонаті. Зараховується в групу "D" під №3.

Підсумки жеребкування із урахуванням повідомлень №1 та №2:

 

Розклад  матчів (майданчик CК "Динамо"):

1-й день, 05 листопада, вівторок
1. 10.00-10.40 Житомиробленерго - Одесаобленерго
2. 10.40-11.20 ДТЕК  Київські ЕМ - Полтаваобленерго
3. 11.20-12.00 Прикарпаттяобленерго - Кіровоградобленерго
4. 12.00-12.40 Чернівціобленерго - Рівнеобленерго
5. 12.40-13.20 ДТЕК  Енерго - Львівобленерго
6. 13.20-14.00 Сумиобленерго - Київобленерго
7. 14.00-14.40 Чернігівобленерго - ДТЕК Дніпровські ЕМ

2-й день, 06 листопада,  середа
1. 10.00-10.40 Житомиробленерго - Полтаваобленерго
2. 10.40-11.20 ДТЕК  Київські ЕМ - Одесаобленерго
3. 11.20-12.00 Прикарпаттяобленерго - Харківобленерго
4. 12.00-12.40 Чернівціобленерго - Львівобленерго
5. 12.40-13.20 ДТЕК  Енерго - Рівнеобленерго
6. 13.20-14.00 Сумиобленерго - ДТЕК Дніпровські ЕМ
7. 14.00-14.40 Чернігівобленерго - Київобленерго

3-й день
, 07 листопада,  четвер
1. 10.00-10.40 Житомиробленерго - ДТЕК Київські ЕМ
2. 10.40-11.20 Полтаваобленерго - Одесаобленерго
3. 11.20-12.00 Сумиобленерго - Чернігівобленерго
4. 12.00-12.40 ДТЕК Дніпровські ЕМ - Київобленерго
5. 12.40-13.20 Львівобленерго - Рівнеобленерго
6. 13.20-14.00 Кіровоградобленерго - Харківобленерго
7. 14.00-14.40 Чернівціобленерго - ДТЕК Енерго
8. 14.40-15.20 1-й чвертьфінал А1-D2
9. 15.20-16.00 2-й чвертьфінал D1-A2
10. 16.00-16.40 3-й чвертьфінал В1-С2
11. 16.40-17.20 4-й чвертьфінал С1-В2

Майданчик СК "Енергія"
1. 18.00-19.00 Матч представників команд  – ТОП "Енергія" ЖОЕ

4-й день, 08 листопада, п'ятниця
1. 09.00-09.40 Переможець 1-3 пари
2. 09.40-10.20 Переможець 2-4 пари
3. 10.20-11.00 матч за III місце
4. 11.00-11.40 Фінал
5. 12.00-13.00 Закриття змагань, нагородження