СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2019 Житомиробленерго   
  Прийом показів електролічильників у цілодобовому режимі станом на дату передачі до 01 числа та станом на 01 число з 01 по 04 число наступного за звітним місяця. Для запобігання автоматичних донарахувань споживання рекомендуємо передавати покази в період з 01 по 04 число наступного за звітним місяця.

Новини / 20.08.2015

Як отримати світло в новому будинку

Таке питання стає перед усіма, хто будує будинок або бажає , наприклад, збільшити потужність, тобто змінити параметри вже діючих об’єктів. Тож куди можна звернутися у даному випадку і які саме документи необхідно зібрати житомирянам? Роз’яснення надає начальник відділу приєднань і перспективного розвитку ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» Ганна Ананьєва:

 - З метою покращення якості обслуговування споживачів ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» відкрило у місті Житомирі Сервісний центр(по вул.Перемоги, 10), який працює за принципом «Єдиного вікна». Кожний споживач електроенергії може отримати кваліфікаційну консультацію щодо послуг електропостачання та інших комунальних послуг та, за бажанням, розрахуватися за отримані комунальні послуги. Оператори приймають покази лічильників, надають рахунки до сплати, проводять вивірку заборгованості та перерахунки, видають довідки на субсидії, переоформляють договори про користування послугами, оформляють пільги. Також тут можна отримати консультацію щодо приєднання нових електроустановок зміни технічних параметрів вже діючих об’єктів, а також подати необхідні документи

Для отримання договору про приєднання та технічних умов замовник (юридична, або фізична особа) повинен надати наступні документи:

- заяву затвердженої Правилами форми (можна знайти на сайті товариства, або отримати екземпляр у Сервісному центрі ПАТ «ЕК «Житомиробленерго»);

- ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та прогнозованої точки приєднання;

- викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;

- копію документа, який підтверджує право власності чи користування цим об’єктом або, за відсутності об’єкта, право власності чи користування земельною ділянкою;

- копію належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби).

Для того, щоб спростити пересічному громадянину можливість збільшити потужність власного житлового будинку чи господарських споруд (до 16 кВт включно) заяви на отримання договорів про приєднання з усіма вищеперерахованими документами подаються у райони електричних мереж (РЕМ) за місцем проживання.

Також для отримання консультації щодо питань електропостачання в Житомирській області можна подзвонити до Кол-центру ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» за телефоном (0412) 40-21-50, який працює цілодобово.

ПАТ «ЕК «Житомиробленерго»