СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2019 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Cвоєчасні та в повному обсязі розрахунки за використану електричну енергію - запорука надійного електропостачання. 

Новини / 11.01.2019

Як передавати покази електролічильника з січня 2019 р.

Увага! Покази лічильника можливо передати тількі після успішної ідентифікації споживача!

1. Перейдіть на сторінку "Ваш рахунок". Увімкнить українську розкладку клавіатури, вкажіть особовий рахунок (у полі "Особовий рахунок" звертайте увагу на внесення знаків "-" або "/", у полі "Прізвище" вносити ім'я, по батькові або ініціали зайве). Після вводу натиснить "Отримати". поточний рахунок за спожиту  електричну енергію або довідка по споживанню завантажаться на Ваш комп'ютер в форматі PDF. Якщо до цього не було переліку Ваших особових рахунків, він з'явиться. Це необхідно виконати для того, щоб  ідентифікувати Ваш особовий рахунок та надати можливість у подальшому без зайвих введень інформації отримувати довідки та передавати покази. Кількість рядків у переліку  відповідає кількості особових рахунків, що має абонент у будь-яких районах електромереж на території Житомирської області  та які успішно викликані.

2. Розрахунки здійснюються з 01-го числа звітного місяця по 01-ше число наступного місяця.

3. Покази станом на 01 число приймаються з 28 по  04 число наступного за звітним місяця після переходу на сайт оператора системи розподілу АТ "Житомиробленерго". 

4. Передані покази по конкретному лічильнику  можливо самостійно виправити, поки вони мають статус "Нові (чекають на обробку)".

5. Рахунок з показами, що були передані, та нарахуваннями можливо отримати після 4-го числа наступного за звітним місяця на сайті ТОВ "ЖОЕК".

Якщо Ви впевнені, що правильно вказали свої реквізити, але рахунок чи довідка не викликаються або неможливо передати покази, повторить запит пізніше. Ймовірно виникли технічні проблеми. 

У разі, якщо для передачі показів лічильника Ви користувалися не власним комп'ютером, після цього Вам потрібно скористуватися опцією "видалити" у переліку особових рахунків.

Якщо Ви не встигли своєчасно передати покази лічильника, нарахування буде виконано за середньодобовою величиною споживання у попередній період.

Крім того, передача показів лічильників та отримання поточних рахунків можливі шляхом використання інтуітивно зрозумілого мобільного додатку "Ваш рахунок".

По "Посиланнях" на цьому сайті або на сторінці "Ваш рахунок" Ви також маєте можливість передати покази лічильників Житомирводоканалу та Житомиргазу.