СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО   
  Цілодобовий прийом показів електролічильників через Internet у пункті "Ваш рахунок".          

Новини / 14.03.2012

Як передати покази електролічильника та отримати рахунок за електроенергію на цьому сайті

Увага! Покази лічильника можливо передати тількі після успішного отримання поточного рахунку.

               1. Перейдіть у пункт "Ваш рахунок". При формуванні запиту для отримання рахунку або довідки користуйтесь допомогою. Вкажить район електромереж. Виклик рахунка або довідки можливий тільки при наборі Ваших особового рахунка та прізвища таким чином, як вони зберігаються у відповідному районі електромереж (дивиться попередні паперові рахунки, що надходили до Вашої поштової скрині).
               У полі "Прізвище" введення ім'я, побатькові або ініціалів зайве.
               Увімкнить українську  розкладку клавіатури перед набором прізвища. Уникайте вводу літери "і" в англійській або подібній розкладці. Звертайте увагу на літери "е" та "є" при наборі прізвища українською мовою.
               Після вводу реквізитів активуйте поле "Запам'ятати" та нажміть "Отримати". Рахунок або довідка завантажуються на Ваш комп'ютер в форматі PDF. Якщо до цього не було переліку Ваших особових рахунків, він з'явиться. Ця процедура передбачена для того, щоб абсолютно точно ідентифікувати особовий рахунок абонента, який передає покази та надати можливість без зайвих введень інформації отримувати із переліку рахунки та довідки. Передача показів можлива тільки при наявності переліку особових рахунків у пам'яті Вашого комп'ютера.
               Кількість рядків в переліку буде відповідати кількості особових рахунків, якими володіє абонент на території Житомирської області у відповідних районах електромереж та які успішно викликані.
               2. Розрахунки здійснюються з 1-го числа звітного місяця по 1-ше число наступного місяця.
               3. Покази, що передані  за два робочі дні до кінця розрахункового місяця, вважаються даними на 1-ше число наступного місяця.  Інакше здійснюється донарахування за дні, що залишилися по 1-ше число наступного місяця за договірною величиною щомісячного споживання - показ, що передано, у рахунку збільшується на це донарахування.

               4. Покази можливо передати в період з 20-го числа по останній день поточного місяця, про що повідомляється в рядку, що біжить на цьому сайті.
               5. Покази по кожному лічильнику можливо передати тільки один раз на місяць.
               6. Наголошуємо, що для запобігання недоречностей у рахунках, що пов'язані із пільгами, субсидіями, рівнями споживання з різними тарифами, тощо, необхідно передавати покази максимально точно.

               7. Рахунок з показами, що були передані  можливо отримати після 1-го числа наступного місяця.

               Якщо Ви впевнені, що правильно вказали свої реквізити, але рахунок чи довідка не викликаються або неможливо передати покази  – це може бути наслідком технічних проблем. Повторить запит пізніше.

               Крім того, передача показів лічильників та отримання поточних рахунків можливі шляхом використання мобільного додатку "Ваш рахунок".

               По "Посиланнях" на цьому сайті або на сторінці "Ваш рахунок" Ви також маєте можливість передати покази лічильників Житомирводоканалу та Житомиргазу.