СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2020 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Cвоєчасні та в повному обсязі розрахунки за використану електричну енергію - запорука надійної роботи електромереж. 

Новини / 26.03.2020

Як передавати покази електролічильника через Інтернет

Передати покази можливо з 20-го числа звітного місяця по 04-е число наступного за звітним. 

Рекомендуємо здійснювати передачу показів не раніше, як за 2 дні до закінчення звітного місяця. 

1. Перейдить на на сторінку "Ваш рахунок" . Якщо в пам'яті  пристрою відсутній перелік Ваших особових рахунків,  вкажіть особовий рахунок (у полі "Особовий рахунок" звертайте увагу на формат діючих рахунків, у полі "Прізвище" вносити тільки прізвище). Після вводу натисніть "Продовжити". Якщо ідентифікація пройшла успішно, наступним кроком введіть фактичні покази лічильника на дату, що пропонується системой.

2. Передані покази по конкретному лічильнику  можливо самостійно виправити, якщо вони мають статус "Нові (чекають на обробку)" або "Відхилені".

3. Перевіряйте статус показів. У разі, якщо їх відхилено, введіть фактичні покази лічильника на дату, що пропонується системою.

4. Якщо на протязі місяця  було замінено лічильник, то  розрахунок споживання за цей місяць буде проводитися виходячи з показів обох приладів обліку:
- по приладу обліку, що був знятий,  в період з  01 числа по дату зняття згідно з актом; 
- обсяг спожитий з дати встановлення по  01 число наступного місяця буде розрахований виходячи з показів по новому лічильнику. 
Виходячи з вищевикладеного,  на 01 число наступного за звітним місяця необхідно передати фактичні покази нового встановленого приладу обліку.

5. Якщо відбулася зміна прізвища власника рахунку, потрібно, у разі наявності, в переліку особових рахунків вилучити строку із попереднім прізвищем та ввести реквізити заново.

6. Якщо Ви помилково відправили невірні покази та їх статус змінився на "Оброблені", відправте покази через "Повідомити кол-центр".

7. Рахунки, що розраховані постачальником,  доступні після 04-го числа наступного  за звітним місяця у переліку особових рахунків на сторінці  "Ваш рахунок", для чого потрібна попередня ідентифікація особового рахунку.

Якщо Ви впевнені, що правильно вказали свої реквізити, але неможливо передати покази, повторить запит пізніше. Ймовірно виникли технічні проблеми.

Передача показів лічильників також можлива шляхом використання інтуітивно зрозумілого мобільного додатку "Ваш рахунок"  з 1-го по 4-те число наступного за звітним місяця.