СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО


© 2004-2019 Житомиробленерго   
  Шановні абоненти! Cвоєчасні та в повному обсязі розрахунки за використану електричну енергію - запорука надійного електропостачання. 

Новини / 25.03.2019

Як передавати покази електролічильника через Інтернет

Увага! Покази лічильника можливо передати тількі після успішної ідентифікації споживача!

Покази приймаються з 20 числа звітнього місяця на сторінці  "Передача показів лічильників (побут)" або на сайті ТОВ "ЖОЕК" через посилання "покази" в переліку особових рахунків. 

1. Перейдить за одним із вищенаведених посилань. Якщо в пам'яті  пристрою відсутній перелік Ваших особових рахунків,  вкажіть особовий рахунок (у полі "Особовий рахунок" звертайте увагу на формат діючих рахунків, у полі "Прізвище" вносити тільки прізвище). Після вводу натиснить "Продовжити". Якщо ідентифікація пройшла успішно, наступним кроком введіть покази лічильника.

Зчитані (зняті) та передані дані з засобів комерційного обліку протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій робочий день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.Зчитані (зняті) та передані дані з засобів комерційного обліку в будь-який інший день календарного місяця є вихідними даними для визначення даних комерційного обліку на перше число розрахункового періоду (календарного місяця).

У разі неотримання до початку четвертого робочого дня місяця, що настає за розрахунковим, показів лічильника та за умови, що лічильник електричної енергії не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії по Споживачу за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.

Якщо за підсумками наступного місяця Споживач надасть покази лічильника електричної енергії, визначення фактичного обсягу розподілу та споживання електричної енергії за період зазначеного місяця здійснюється з урахуванням наданих показів та показів, на які споживачем здійснено розрахунки.

2. Передані покази по конкретному лічильнику  можливо самостійно виправити, як що вони мають статус "Нові (чекають на обробку)" або "Відхилені".

3. Якщо Ви не встигли своєчасно передати покази лічильника, нарахування буде виконано за середньодобовою величиною споживання у попередній період.

4. Розрахунки здійснюються з 01-го числа звітного місяця по 01-ше число наступного місяця.

5. Рахунки  отримуйте після 3-х робочих днів з початку наступного за звітним місяця на сайті ТОВ "ЖОЕК".

Якщо Ви впевнені, що правильно вказали свої реквізити, але рахунок чи довідка не викликаються або неможливо передати покази, повторить запит пізніше. Ймовірно виникли технічні проблеми. Повідомте в кол-центр за телефонами: .

Крім того, передача показів лічильників та отримання поточних рахунків можливі шляхом використання інтуітивно зрозумілого мобільного додатку "Ваш рахунок".

Через "Корисні посилання" на цьому сайті або на сторінці "Передати покази лічильника(побут)" Ви також маєте можливість передати покази лічильників Житомирводоканалу та Житомиргазу.

Згідно "Правил роздрібного ринку електричної енергії" cпоживач, що є побутовим, зобов'язаний щомісяця знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу (постачальнику послуг комерційного обліку).