СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2018 Житомиробленерго

   
  Проектування ліній електропередач 0,4-10кВ; виготовлення проектно-кошторисної документації по приєднанню до електричних мереж; заповнення опитувальних листів. Адреса: м.Житомир, вул.Перемоги,10 (проектна група). Контактні телефони: (0412) 40-21-53, 40-21-54.  

Новини / 14.03.2012

Як передати покази електролічильника та отримати рахунок за електроенергію на цьому сайті

Увага! Покази лічильника можливо передати тількі після успішного отримання поточного рахунку.

1. Перейдіть на сторінку "Ваш рахунок". Увімкнить українську розкладку клавіатури, виберіть РЕМ (район електричних мереж), вкажіть особовий рахунок і прізвище таким чином, як вони вказані у паперовому рахунку, що надсилає РЕМ (у полі "Особовий рахунок" звертайте увагу на внесення знаків "-" або "/", у полі "Прізвище" вносити ім'я, по батькові або ініціали зайве). Після вводу реквізитів натиснить "Отримати". Рахунок або довідка завантажаться на Ваш комп'ютер в форматі PDF. Якщо до цього не було переліку Ваших особових рахунків, він з'явиться. Це необхідно виконати для того, щоб  ідентифікувати Ваш особовий рахунок та надати можливість у подальшому без зайвих введень інформації отримувати рахунки, довідки та передавати покази. Кількість рядків у переліку  відповідає кількості особових рахунків, що має абонент у будь-яких районах електромереж на території Житомирської області  та які успішно викликані.

2. Розрахунки здійснюються з 1-го числа звітного місяця по 1-ше число наступного місяця.

3. Покази, що передані за два робочі дні до кінця розрахункового місяця вважаються даними на 1-ше число наступного місяця. Інакше здійснюється донарахування за дні, що залишилися до 1-го числа наступного місяця із розрахунку середньодобового споживання за попередній період. 

4. Покази можливо передати з 20-го числа до 17-ї години 05 числа наступного за звітним місяця . Додаткові рекомендації повідомляються у рухомій стрічці на цьому сайті.

5. Передані покази по конкретному лічильнику та дату зняття можливо виправити, поки вони мають статус "Нові (чекають на обробку)".

6. Рахунок з показами, що були передані, можливо отримати з 1-го числа наступного місяця.

Якщо Ви впевнені, що правильно вказали свої реквізити, але рахунок чи довідка не викликаються або неможливо передати покази, повторить запит пізніше. Ймовірно виникли технічні проблеми. 

Якщо Ви не встигли своєчасно передати покази лічильника, нарахування буде виконано за середньодобовою величиною споживання у попередній період.

Крім того, передача показів лічильників та отримання поточних рахунків можливі шляхом використання інтуітивно зрозумілого мобільного додатку "Ваш рахунок".

По "Посиланнях" на цьому сайті або на сторінці "Ваш рахунок" Ви також маєте можливість передати покази лічильників Житомирводоканалу та Житомиргазу.