СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2019 Житомиробленерго   
  Прийом показів електролічильників у цілодобовому режимі станом на дату передачі до 01 числа та станом на 01 число з 01 по 04 число наступного за звітним місяця. Для запобігання автоматичних донарахувань споживання рекомендуємо передавати покази в період з 01 по 04 число наступного за звітним місяця.

Новини / 25.03.2019

Як передавати покази електролічильника

Увага! Покази лічильника можливо передати тількі після успішної ідентифікації споживача!

1. Перейдіть на сторінку "Передати покази лічильника(побут)". Увімкнить українську розкладку клавіатури, вкажіть особовий рахунок (у полі "Особовий рахунок" звертайте увагу на формат діючих рахунків, у полі "Прізвище" вносити тільки прізвище). Після вводу натиснить "Продовжити". Якщо ідентифікація пройшла успішно, наступним кроком введіть покази лічильника.

2. Розрахунки здійснюються з 01-го числа звітного місяця по 01-ше число наступного місяця.

3. Покази  приймаються з 20 по  04 число наступного за звітним місяця  на цьому сайті або  на сайті ТОВ "ЖОЕК" через посилання "покази" в переліку особових рахунків.  Передані побутовим споживачем покази лічильника з 20 числа поточного місяця по останній його день фіксуються на фактичну дату внесення з подальшим визначенням показів лічильника на 01 число шляхом додавання споживання, розрахованого відповідно до профіля споживання побутового споживача, помноженого на кількість днів (діб) між датою зчитування показів та першим числом календарного місяця. Покази лічильника, передані побутовим споживачем з 01 по 04 число місяця наступного за звітнім фіксуються станом на 01 число.

4. Передані покази по конкретному лічильнику  можливо самостійно виправити, як що вони мають статус "Нові (чекають на обробку)" або "Відхилені".

5. Якщо Ви не встигли своєчасно передати покази лічильника, нарахування буде виконано за середньодобовою величиною споживання у попередній період.

6. Рахунок  можливо отримати після 4-го числа наступного за звітним місяця на сайті ТОВ "ЖОЕК".

Якщо Ви впевнені, що правильно вказали свої реквізити, але рахунок чи довідка не викликаються або неможливо передати покази, повторить запит пізніше. Ймовірно виникли технічні проблеми. Повідомте в кол-центр за телефоном (0412)-40-21-50.

Крім того, передача показів лічильників та отримання поточних рахунків можливі шляхом використання інтуітивно зрозумілого мобільного додатку "Ваш рахунок".

По "Посиланнях" на цьому сайті або на сторінці "Ваш рахунок" Ви також маєте можливість передати покази лічильників Житомирводоканалу та Житомиргазу.