СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2023 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 06.06.2024

Конкурс малюнку «Мрії дітей України»

Війна змінила життя кожної української дитини. Не дивно, що і дитячі роботи на конкурсі малюнку від профспілкового комітету АТ «Житомиробленерго», який був приурочений до Дня захисту дітей і називався «Мрії дітей України», були на одну тематику – Перемога та Мир Україні.

В конкурсі взяли участь діти працівників Товариства різних вікових категорій.

Обирати найкращі серед малюнків, кожен з яких просто кричить про просте бажання жити у мирній країні, було дуже важко, адже лише за саму ідею кожен із них заслуговував найвищої винагороди. Тому вирішили подарувати кожному учаснику конкурсу солодощі від профспілкового комітету.

Нам, дорослим, особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч, ми завжди зможемо допомогти, зробимо усе, щоб втілити їхні мрії в життя і головне – завжди станемо на їх захист!