СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2023 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 16.04.2024

Передали чергову партію багі для наших десантників

Шість швидких та маневрених транспортних засобів, що дозволяють вести розвідку та швидко евакуювати поранених із поля бою, відправились на передову.

Восени минулого року АТ «Житомиробленерго» налагодило виробництво багі для ЗСУ. Військові потребували полегшених швидкохідних евакуаційних та розвідувальних транспортних засобів високої прохідності. Тож, житомирські енергетики оперативно відгукнулись на прохання.

Загалом вже 10 багі, змайстрованих нашими спеціалістами, допомагають славетними десантникам на фронті.

Потреба в автомобілях на передовій завжди залишається дуже гострою. Тому така допомога є необхідною та доречною й на сьогодні. Зараз кожен з нас має робити все можливе задля нашої Перемоги. Ми разом боремося за нашу країну, за свободу і незалежність, і разом ми обов’язково переможемо!

Слава нашим захисникам! Слава Україні!