СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2023 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 22.03.2024

Знайомство з АТ «Житомиробленерго» студентів Житомирської політехніки

Відбулась онлайн-зустріч директора фінансового Тамари Бабак зі студентами 4 курсу факультету бізнесу та сфери обслуговування Державного університету «Житомирська політехніка».

Студенти отримали цікаву інформацію щодо АТ «Житомиробленерго», особливостей енергетичного сектору України, можливостей працевлаштування, перспектив кар’єрного росту та розвитку у Товаристві.

«Попит на кваліфікованих випускників буде завжди, адже енергетичний сектор економіки розвивається стрімкими темпами, динамічно розвиваються й підприємства сфери енергетики. Тож є необхідність у залученні молодих перспективних та висококваліфікованих кадрів. Той, хто має потенціал та хоче себе реалізувати і побудувати свою успішну кар’єру, має всі можливості», – зазначила директор фінансовий Тамара Бабак.

Запрошуємо в нашу команду талановитих випускників!