СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2023 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 22.12.2023

Вітаємо з Днем Енергетика!!!

Сьогодні День Енергетика! Свято героїв енергетичного фронту – людей, які довели, що енергетика – це не тільки про світло, струм та живлення. Енергетика – це самовідданість і велика праця.

Ви працюєте за будь-якої погоди та у будь-який час доби, часто навіть нехтуючи власною безпекою. Ви розумієте, що за вашими плечима мільйони осель, у яких має бути світло!

Дякуємо кожному з вас за невтомну працю у сьогоднішніх надзвичайно складних умовах, за самовіддачу та героїзм! За ваш фронт, який гідно тримаєте щохвилини! За високу майстерність та професіоналізм! Дякуємо за те, що не даєте темряві жодного шансу!

Нехай Ваша робота завжди приносить радість, задоволення і відчуття гордості, а професійні успіхи йдуть поряд із особистим щастям та благополуччям.

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, життєвої сили, тепла в душі, невичерпної енергії, миру, добра, впевненості у завтрашньому дні, втілення в життя мудрих ідей та сміливих задумів на шляху до нашої спільної ПЕРЕМОГИ!

З добром і світлом! АТ «Житомиробленерго»