СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2023 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 09.10.2023

Виробнича нарада щодо підбиття підсумків роботи

06 жовтня відбулася виробнича нарада щодо підбиття підсумків роботи АТ «Житомиробленерго» за результатами 9 місяців 2023 року за участю директорів за напрямками діяльності, начальників та головних інженерів районів електромереж Товариства.

Обговорювали низку важливих для підприємства питань, стан виконання доведених планів, завдань тощо.

Особливу увагу було приділено питанням підготовки Товариства до осінньо-зимового періоду, оперативності ліквідації аварійних відключень електричної енергії, якості електроенергії, стану охорони праці, виробничій дисципліні та заходам по запобіганню крадіжок обладнання.

Наголошувалося на важливості дотримання нормативів втрат електричної енергії, що являє собою стабільну і системну роботу не тільки у напрямку експлуатації ліній електропередачі у належному стані, але й виявлення фактів позаоблікового споживання електрики.

Докладаємо максимум зусиль для того, аби на енергетичному фронті ситуація була контрольованою! Працюємо далі!

З добром та світлом! – АТ «Житомиробленерго»