СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2023 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Cвоєчасні розрахунки за використану електричну енергію - запорука надійної роботи електромереж. 

Новини / 17.07.2023

Привітання Голови НПЕУ Сергія ЛІСІНА з 25-річчям від Дня заснування НПЕУ

Шановні колеги!

Сьогодні особливий день, коли ми разом святкуємо визначну подію - 25-річчя від Дня заснування Незалежної галузевої професійної спілки енергетиків України. Від імені Центральної Ради Профспілки, прийміть найщиріші привітання з цієї нагоди.

Ці 25 років були періодом випробувань і здобутків, під час якого наша Профспілка стала потужною силою всередині енергетичної галузі України. Незважаючи на труднощі та складні обставини, ви, наші шановні спілчани, завжди були готові до сумлінної праці, надавати допомогу один одному та вірити в силу спільних зусиль.

Завдяки вашому професіоналізму та самовідданості, ми усі разом крокуємо скрізь складні випробування, пов'язані з воєнним станом, зберігаємо стабільність та безпеку енергетичного комплексу країни. Ваші знання, навички та енергія стали справжнім фундаментом, на якому ґрунтується наша галузь.

В цей день ювілею хочу особливо підкреслити вашу мужність та самовідданість у складних умовах, виразити глибоку подяку за ваше сумлінне ставлення до своєї роботи під час відновлення зруйнованих війною електромереж та устаткування. Ви є справжніми героями, які завжди готові прийти на допомогу нашій країні та один одному, незалежно від обставин.

Нехай цей ювілей буде джерелом нових здобутків і перемог для нашої спілки. Нехай майбутнє принесе нам ще більше можливостей для розвитку і підвищення якості нашої роботи. Разом ми зможемо подолати будь-які труднощі та забезпечити нашій галузі процвітання.

Висловлюю щиру вдячність всім членам Незалежної галузевої професійної спілки енергетиків України, а також їх родинам, які безмежно підтримують нас у наших зусиллях. Бажаю вам всім міцного здоров'я, миру та достатку. Вічна пам'ять нашим колегам, полеглим захищаючи нашу країну!

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою, Голова НПЕУ Сергій ЛІСІН