СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2021 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь будь-яким способом передачі показів електролічильників, що запропоновані на сайті Товариства.

Новини / 12.01.2021

Будинок дитини отримав від енергетиків необхідні у побуті речі

Період новорічно-різдвяних свят для більшості родинний та радісний. Але є такі дітки, для яких  родиною є працівники спеціальних дитячо-виховних закладів.  Саме вони зігрівають дитячі серця теплом, дбають та турбуються про малечу, але часом їм не вистачає необхідних у побуті речей, які б полегшили їхню працю. Такі дітки завжди у фокусі уваги для Житомирських енергетиків. Заздалегідь вивчаються потреби та готуються подарунки. Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради – одне з багатьох інтернатних закладів області, які  працівники АТ «Житомиробленерго» відвідали протягом святкової пори. Для закладу подарували  два пилосмоки, дві праски, два чайника, прасувальну дошку, дитячі підгузники різних розмірів.  Усі ці речі слугуватимуть  для  підтримки чистоти та затишку, які персонал створює для дітлахів. Зичимо щасливої долі усім малюкам!
Як повідомлялося раніше, АТ «Житомиробленерго» придбали фрукти для комплектування подарунків для житомирських родин з дітьми з інвалідністю, а також привезли подарунки до Денишівської та Тетерівської інтернатної установи.

Добрі справи