СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2021 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь будь-яким способом передачі показів електролічильників, що запропоновані на сайті Товариства.

Новини / 11.01.2021

ПОПЕРЕДЖЕННЯ Інтернет - провайдеру ТОВ «Ультранет Груп»

Згідно вимог ст. 14 Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» №1834-VIII від 07.02.2017 року та п. 37-40 «Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта енергетики», затверджених Постановою КМ від 18.07.2018 року, АТ «Житомиробленерго» повідомляє, що під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікацій (волоконно -оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ), які належать ТОВ «Ультранет Груп» у Андрушівському районі електричних мереж.

По даному факту працівниками Товариства були складені відповідні Акти порушення від 27.11.20 р.№1, від 03.12.20 р.№2

Якщо ТОВ «Ультранет Груп» як власник технічних засобів телекомунікацій, самовільно розміщених на елементах інфраструктури об’єктів електроенергетики, протягом 30 календарних днів з дня розміщення відповідної інформації на веб-сайті АТ «Житомиробленерго» не звернеться до Товариства для узгодження умов демонтажу та не здійснить демонтаж технічних засобів телекомунікацій, Товариство самостійно проведе їх демонтування та буде вимагати від ТОВ «Ультранет Груп» як власника технічних засобів телекомунікацій відшкодування вартості виконаних робіт.

У разі наявності у ТОВ «Ультранет Груп»  як власника технічних засобів телекомунікацій, щодо якого оприлюднена інформація та вимога щодо демонтажу належних йому технічних засобів телекомунікацій, підстав, що підтверджують договірний порядок використання ним елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики, він повинен повідомити про це АТ «Житомиробленерго» протягом 30 календарних днів з дня розміщення інформації на веб-сайті АТ «Житомиробленерго».

АТ «Житомиробленерго» не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікацій в результаті їх демонтажу.

Акт 1

Акт 2