СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2020 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь будь-яким способом передачі показів електролічильників, що запропоновані на сайті Товариства.

Новини / 31.07.2020

Товариству 25 років!

Акціонерне Товариство «Житомиробленерго» відзначило свій чвертьстолітній ювілей  з дня створення . У 1995 році на базі трьох діючих підприємств електричних мереж: Західного, Коростенського і Східного, що працювали на той час в Житомирській області, було створено єдину компанію Житомиробленерго. Саме завдяки їхній роботі жителі Житомирської області мають у домівках світло, а промисловість має змогу працювати. Без струму  дуже важко уявити сучасне життя. Хоча цілодобову,самовіддану працю трудового колективу  компанії зазвичай непомітно,  бо про енергетиків згадують тільки, коли немає світла, а це буває дуже рідко.

Голова Правління АТ «Житомиробленерго» подякував працівникам за роботу, за підтримку, за взаємну довіру, наголосивши, що ми несемо добро і світло до людей, це наш девіз, це наше покликання.

Ювілей відзначили по особливому – провели виробничу нараду по підведенню підсумків та влаштували змагання з футзалу між командою з керівників Управління та командою, створеною з начальників РЕМ. На нараді обговорювалися питання виконання планів та завдань, зокрема зосереджувалася увага на подоланні наслідків карантину через COVID 19. Наголошувалося на необхідності посилення роботи у напрямку зниження технічних втрат електроенергії та унеможливлення розкрадання електричної енергії. Окрему увагу приділили питанню охорони праці і дотримання правил з безпеки виконання робіт.  За результатами роботи за перше півріччя визначили переможців і аутсайдерів рейтингу серед РЕМів.

 

Футзальний матч, присвячений 25 річчному ювілею Товариства, видався цікавим, а результат  непередбаченим. У той час, коли ремівці пропустили у свої ворота 3 м’яча поспіль і здавалося, що такий розрив важко перекрити, настав переломний момент в грі. Начальники РЕМ стрімко відігралися, вирівнявши рахунок 3:3. Серія проведених пенальті також до останнього тримала інтригу. Гра закінчилася з рахунком 6:7 на користь команди  начальників РЕМ. Після гри на полі провели перетягування канату, де також перемогли ремівці.