СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2020 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Cвоєчасні та в повному обсязі розрахунки за використану електричну енергію - запорука надійної роботи електромереж. 

Новини / 28.04.2020

Схвалено план розвитку на п'ять років

5 квітня 2020 року на засіданні НКРЕКП було прийнято постанову «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу АТ «Житомиробленерго» на 2020 – 2024 роки».

План розвитку передбачає будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж та обладнання на території  Житомирської області, заходи із зниження витрат електричної енергії, впровадження та розвиток автоматизованих систем диспетчерсько-технологічного керування,  інформаційних технологій, систем зв’язку тощо.

Планом перспективного розвитку передбачається реконструкція ПС 110/35/10кВ “Н.Бердичів”, реконструкція ПС 110/35/10кВ “Льонокомбінат”, реконструкція однієї з найбільших ПС 110/10кВ “ЗСА”, технічне переоснащення ПЛ-110кВ “Житомир – Довбиш” і “Довбиш – Н. Волинськ” на ПС 110/35/10кВ “Довбиш”, реконструкція підстанції 110кВ “3Р” з розподільчою мережею 6 кВ.

Також в рамках плану розвитку Товариством планується реконструкція 23 розподільчих пунктів в населених пунктах міського типу. Реконструкція РП є ефективним заходом з точки зору:

  • забезпечення вимог щодо сучасного технічного рівня електромереж;
  • підвищення надійності електричних мереж;
  • підвищення пропускної здатності мереж;
  • забезпечення безпеки та ефективності експлуатації мереж.

Реалізація заходів «Плану розвитку системи розподілу АТ “Житомиробленерго» на 2020-2024 роки» забезпечить вдосконалення норм безпеки і показників надійності електропостачання для населених пунктів, окремих об’єктів, електричних мереж, що включені в План розвитку, впровадження «інтелектуальних» лічильників та автоматизованих систем обліку електричної енергії, розвиток дистанційно керованих систем розподілу та «інтелектуальних мереж».