СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2020 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Cвоєчасні та в повному обсязі розрахунки за використану електричну енергію - запорука надійної роботи електромереж. 

Новини / 20.03.2020

Медперсонал обласної лікарні дякує Житомиробленерго за придбаний апарат ШВЛ

У той час, коли житомирські енергетики разом з усіма дякує медикам за самовіддану та героїчну працю, медичні працівники Житомирської обласної лікарня ім.Горбачевського дякують  АТ "Житомиробленерго" за придбаний апарат штучної вентиляції легень.

    

Подяка розміщена на офіційному сайті Житомирської обласної ради у статті: "Житомирській обласній клінічній лікарні подарували апарат штучної вентиляції легень"

У тексті статті зокрема зазначено:

Житомирській обласній  клінічній  лікарні  ім. О.Ф. Гербачевського від АТ "Житомиробленерго"  надійшла благодійна допомога. А саме – невдовзі  медичний заклад отримає новий сучасний апарат штучної вентиляції легень вартістю 800 тис. грн.

Як поінформував генеральний директор лікарні Богдан Леськів, у лікарні зараз у наявності є 33 апарати штучної вентиляції легень. З них сучасних апаратів – лише 18.

Апарат ШВЛ не є панацеєю від віруса COVID-19,  але  він допомагає медикам у боротьбі з такими ускладненнями, як пневмонія,а в деяких випадках стає просто незамінним  для порятунку хворих. Адже апарат ШВЛ здійснює примусову подачу повітря, забезпечує насичення крові киснем і видалення з легень вуглекислого газу. При цьому в дихальних шляхах і легенях створюється позитивний тиск, що доволі часто для хворого є єдиним шансом на порятунок.

Апарат буде встановлено у реанімаційному відділенні обласної лікарні.

Також лікарня отримала від БО «Оберіг-26» три кисневих концентратори. Ці апарати забезпечують подачу кисню високої концентрації, що є вкрай важливим при лікуванні тяжких форм пневмонії.

«Житомирська обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського у разі потреби готова до прийому хворих на COVID-19. Якщо настане цей момент – лікарня повністю усім забезпечена» , - запевнив Богдан Леськів.

Весь колектив лікарні вдячний усім благодійникам, особливо «Житомиробленерго»,  за подароване високотехнологічне обладнання, яке вкрай необхідне для лікування хворих".

Колектив АТ "Житомиробленерго" щиро дякує усім медикам, які у цей непростий для країни час стоять на захисті збереження людського здоров'я і життя!!!

Добрі справи