СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2020 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Cвоєчасні та в повному обсязі розрахунки за використану електричну енергію - запорука надійної роботи електромереж. 

Новини / 16.03.2020

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Шановні наші клієнти, партнери, друзі!

Звертаюся до Вас через ситуацію, яка напевно не залишила байдужого жодного свідомого українця.

Так, поширення  вбивчої інфекції вже негативно вплинула на економіку не тільки нашої держави, а й всього світу. Але це ніщо якщо зрівнювати зі здоров’ям або навіть життям  хоча би однієї людини.

Тому сьогодні, на тимчасово створеному штабі нашої компанії  було прийнято рішення повністю  обмежити спілкування і комунікацію тих працівників, які безпосередньо мають контакт з людьми (сервісні центри, консультаційні центри, контролери та кур’єри по доставці рахунків). Їх робота переведена на дистанційний (он-лайн) режим.

Аварійно-ремонтні бригади, оперативно-виїздні бригади, інспекторський склад  працюють в штатному режимі з використанням  всіх санітарно- захисних засобів.

Просимо Вас з розумінням поставитися до ситуації, яка склалася і памятати – що жоден карантин не вбереже, якщо ми самі свідомо не будемо виконувати елементарних правил захисту себе і своїх близьких. Дякую за розуміння і будьте здорові!

Голова Правління

О.М.Шекета