СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2021 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь будь-яким способом передачі показів електролічильників, що запропоновані на сайті Товариства.

Новини / 22.12.2020

Вітання до Дня енергетика

Шановні колеги!


Щиро та сердечно вітаю усіх працівників трудового колективу АТ «Житомиробленерго» із нашим професійним святом – Днем енергетика!
Важливість та значимість нашої професії давно визнана людьми. Електроенергетика сьогодні є основою економіки країни, а працівники цієї галузі по праву вважаються творцями прогресу, поступу та розвитку. Цілодобово,у будь-яку пору року, а найбільше – у часи екстремальних ситуацій, саме до нас звернені погляди та устремління всього суспільства і наш обов’язок бути у стані граничної готовності ми неодноразово доводимо. Сумлінна і самовіддана праця, помножена на високий професіоналізм енергетиків стали символами нашої професії. Нас з вами згуртовує як висока відповідальність, так і почуття громадянського обов’язку, оскільки специфіка нашої діяльності вимагає виняткових і найкращих людських якостей: поваги до споживача нашої продукції, відповідальності за життя і здоров’я людей, патріотизму у всіх його проявах.
З нагоди свята від імені Правління компанії та від себе особисто дозвольте щиро привітати кожного працівника, наших уславлених ветеранів, які невтомною і звитяжною працею створювали наш нинішній, справді могутній виробничий потенціал, запроваджували і зміцнювали найкращі традиції української енергетики. Бажаю Вам, шановні друзі, міцного та надійного здоров’я, достатку, чудового і справді святкового настрою. Зичу щастя й радості у сім’ях енергетиків і найбільше сподіваюсь на мирне і чисте небо над нашою державою!
Наше професійне свято випадає на той час, коли природа робить найдовшою ніч і найкоротшим день. Тим самим, наче підкреслюючи значимість і важливість нашої професії. Вже невдовзі ми з Вами зустрічатимемо Новий рік, а також очікуватимемо на прихід Різдва Христового. Вітаю Вас із святковою новорічно-різдвяною порою, бажаю усіх земних гараздів, оновлення, здійснення надій та сподівань!

З повагою
Голова Правління
Олексій Шекета