СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2020 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь послугою передачі показів електролічильників через інтернет, що працює у період з 20-го числа звітного місяця по 03-те число наступного за звітним.

Новини / 12.11.2019

Вітаємо з Ювілеєм Довгаленко Ольгу Федорівну

З Днем народження, Ольго Федорівно!

12 листопада свій 70-річний Ювілей відзначає чарівна жінка, прекрасна людина - колишній головний бухгалтер Товариства Довгаленко Ольга Федорівна.
30 років свого життя віддала вона розвитку енергетики Житомирськогої області. Ольга Федорівна розпочала свій шлях в енергетиці у 1978 році старшим бухгалтером відділу капітального будівництва Коростенського підприємства електромереж. З 1987р. працювала на посадах бухгалтера-ревізора,  заступника головного бухгалтера, головного бухгалтера Житомирського Східного підприємства електромереж.
Після створення ДАЕК "Житомиробленерго", з 1995 по 2008 рік – головний бухгалтер Компанії.
Доброзичлива і щира, надвідповідальна і принципова – саме такою запам’ятали її колеги.  За час своєї роботи вона виховала багато спеціалістів – професіоналів.
Колектив АТ «Житомиробленерго» вітає ювілярку з Днем народженням! Зичимо щастя, міцного здоров’я та довгих років життя! Бажаємо багато радісних і приємних подій, благополуччя та злагоди!